Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
01/12/2020

Ryan Murphy’nin bol yıldızlı filmi The Prom, 11 Aralık’ta Netflix’te

Meryl Streep ve Nicole Kidman’lı The Prom filminden fragman geldi. Ünlü yapımcı Ryan Murphy imzalı film, 2018’de Broadway’de sahnelenmeye başlayan Tony ödüllü bir Broadway müzikalinin uyarlaması olacak.

Ünlü yapımcı Ryan Murphy’nin adını duyar duymaz insanın aklına o kadar çok proje geliyor ki bir an yutkunup saygı duruşuna geçmek istiyoruz: Nip/Tuck, Glee, Pose, American Horror Story ve Feud derken Ryan Murphy’nin her el attığını altına dönüştüren bir büyücü olduğunu düşünebilirsiniz. Ryan Murphy’nin en yeni projesi, aynı zamanda kendisinin Netflix’le kestiği 300 milyon dolarlık sözün bir adımı olacak. Murphy’nin yeni projesi, 2018’de Broadway’de sahnelenmeye başlayan Tony ödüllü bir Broadway müzikalinin uyarlaması. The Prom adlı gişe rekorları kıran müzikal için Murphy öyle bir kadro kurmuş ki, akıllara zarar!
 


Yaşayan en önemli kadın oyunculardan Meryl Streep, yaş aldıkça güzelliğinden ödün vermeyen Nicole Kidman, İngiltere’nin yetiştirdiği en başarılı komedyenlerden James Corden, dünya müzik listelerini sallayan pop yıldızı Ariana Grande, şöhreti Comedy Central’dan beyazperdeye taşan komedyen Keegan-Michael Key ve Broadway’de rol aldığı Book of Mormon müzikalindeki performansıyla adeta bir fenomene dönüşen Andrew Rannells... The Prom, bir zamanlar oldukça meşhur olan dört Broadway oyuncusunun, lezbiyen bir öğrencinin kız arkadaşını mezuniyet gecesine götürmesine izin verilmediği bir Indiana kasabasına gitmesiyle yaşanan olayları konu ediniyor. Bu dörtlü, görünüşte genç bir kızın hakları için mücadele veriyor olsa da aslında tek amaçları bu olayı kullanarak kendilerini yeniden gündeme taşımaktır.