Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
06/08/2019

Ridley Scott imzalı gerilim dizisi The Terror'dan ikinci sezon: The Terror: Infamy

İlk sezonuyla çok iyi tepkiler alan The Terror’un yeni hikayesi The Terror: Infamy, 12 Ağustos'ta AMC'de başlıyor. 10 bölümden oluşacak ikinci sezon, 2. Dünya Savaşı'nda geçen gizemli bir hikayeyi anlatacak. 


The Terror, ilk sezonunun ne hikayesini ne de oyuncu kadrosunu transfer etmeden sıfırdan bir hikaye anlatarak yeni dizi formunda bir sezonla karşımıza çıkıyor. Bu arada ufak bir uyarı, eğer The Terror’un ilk sezonunu seyretmediyseniz ne kaçırdığınızı bilmiyorsunuz; bizden size tavsiye, bu muazzam dizinin ilk sezonunu sakın ıskalamayın. Dizinin ikinci sezon hikayesi, 2. Dünya Savaşı’nda bir Japon toplama kampında geçiyor ve tıpkı ilk sezonda olduğu gibi izleyeni dehşete düşüren bir gerilim öyküsünü merkezine oturtuyor.


The Terror’un Infamy adlı yeni sezonunda senaryo Alexander Woo ve Max Borenstein’e teslim edilmiş. Alexander Woo, bugüne dek True Blood, Manhattan, Sleeper Cell ve The Immortal Life od Henrietta Lacks gibi ödüllü HBO yapımlarında çalışmış bir isim ve ilk kez bu kanalın dışında yüksek profilli bir diziye imza atıyor. Max Borenstein, Hollywood’un yeni nesil senaristleri arasında en çok tercih edilen isimlerden biri. Godzilla, Kong: Skull Island ve Godzilla: King of Monsters gibi filmlerin senaryolarını yazan Borenstein, aynı zamanda Game of Thrones’un 2020’de yayın hayatına başlayacak olan yeni spin-off dizisi üzerinde çalışacak olan isimlerden.

 

Filmin oyuncu kadrosu da oldukça renkli isimlerden oluşuyor. Derek Mio (G.B.F.), Kiki Sukezane (Lost in Space), Shingo Usami (Heroes Reborn), Naoko Mori (Mamma Mia! Here We Go Again), George Takei (Star Trek) ve C. Thomas Howell (The Amazing Spider-Man) yeteneklerini bu gerilim yüklü dizi için konuşturmuşlar. Dizinin yönetmen koltuğunda son yılların yükselen isimlerinden Josef Kubota Wladyka’yı görüyoruz. Wladyka, son yılların sevilen yapımları Narcos, Fear the Walking Dead ve Outcast’ta yönetmenlik yapmış bir isim. The Terror’un yepyeni hikayesi Infamy, eminiz korku ve gerilim meraklılarını ekrana bağlayacak. The Terror: Infamy’nin ilk bölümü 12 Ağustos gecesi yayında!