Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
08/01/2020

Netflix, 7 Şubat'ta ekrana gelecek Locke & Key dizisinden ilk fragmanı paylaştı

Stephen King’in oğlu Joe Hill'in yarattığı çizgi roman serisi Locke and Key, sonunda dizi olarak karşımızda. 7 Şubat'ta Netflix'te ekrana gelecek dizi, fantastik ve yer yer korku öğeleriyle sizi ekrana mıhlayacak.

7 Şubat’ta ekrana gelecek Netflix’in yeni gizem dizisi Locke and Key’den ilk fragman geldi. Joe Hill ve Gabriel Rodriquez’in ortak çalışması olan çizgi roman, çizgi roman alemlerinin fenomenlerinden biri. İlk kez 2008 yılında IDW tarafından yayımlanan yayımlanan Locke & Key, aşk, kayıp ve güçlü aile bağlarını anlatan bir olgunlaşma hikayesini konu alıyor. Babaları gizemli bir şekilde öldürülen üç kardeş anneleri ile dedelerinden kalma Anahtar Ev’e (Keyhouse) yerleşir. Taşındıkları evde babalarının ölümüne dair cevapları bulacakları sihirli anahtarlar keşfederler. Locke kardeşler, bu farklı anahtarları ve onların eşsiz güçlerini fark ettikçe, gizemli bir şeytan uyanır ve anahtarları ele geçirmek için harekete geçer.
 Locke and Key, Stepen King'in oğlu Joe Hill ve çizer Gabriel Rodriquez’in en çok satan çizgi roman dizisinden uyarlandı. Locke and Key kadrosunda, Darby Stanchfield (Scandal) Nina Locke, Jackson Robert Scott (IT ve IT 2) Bode Locke, Connor Jessup (American Crime) Tyler Locke, Emilia Jones (Horrible Histories) Kinsey Locke, Bill Heck (The Ballad of Buster Scruggs) Rendell Locke, Laysla De Oliveira Dodge, Thomas Mitchell Barnet Sam Lesser, Griffin Gluck (American Vandal) Gabe ve Coby Bird Rufus Whedon karakterlerine hayat veriyor. Yapımı uzun süredir gündemde olan ve Netflix öncesi birkaç kez yayıncı değiştiren Locke and Key'i fazlasıyla merak ediyoruz. 10 bölüm sürecek Locke & Key mecaresı için 7 Şubat'ta ekran başında olun.