Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
24/05/2021

Merakla beklenen CSI: Vegas dizisinden ilk görüntüler geldi

15 sezon yayımlanan efsane polisiye dizi CSI'dan doğan son dizi olan CSI: Vegas'ın ilk fragmanı düştü. Orijinal kadrodan William Petersen ve Jorja Fox’u izleyeceğimiz CSI: Vegas, Las Vegas’ta yepyeni bir sayfa açıyor

CSI ya da uzun adıyla Crime Scene Investigation, polisiye türünden hoşlanan dizi severlerin favori yapımlarından biri. 2000-2015 yılları arasında tam 15 sezon ekranlara gelen adli tıp polisiye suç draması, kendinden sonra gelen pek çok diziye de ilham oldu. Las Vegas şehrinde işlenen suçları inceleyerek suçluları yakalamaya çalışan bir ekibin hikayesini anlatan CSI, 24 kez Emmy, 6 kez de Altın Küre’ye aday gösterildi.  William Petersen, Marg Helgenberger, Ted Danson, Laurence Fishburne, Elisabeth Shue ve Jorja Fox'un oynadığı dizi, CSI franchise'ının ilkidir. CSI’ın açtığı yoldan CSI: Miami, CSI: NY ve CSI: Cyber gibi diziler doğmuştu.
 


Orijinal CSI dizisinden bazı isimlerle yeni bir CSI dizisinin geleceği haberi, polisiye tutkunlarını oldukça heyecanlandırmıştı. CBS ekranlarında önümüzdeki aylarda yayımlanacak olan CSI: Vegas dizisinin ilk görüntüleri paylaşılınca bu heyecan daha da arttı. Orijinal kadrodan William Petersen ve Jorja Fox’u yeniden izleyeceğimiz CSI: Vegas, her şeyin başladığı şehir olan Las Vegas’ta yepyeni bir sayfa açıyor. Petersen ve Fox’a ek olarak Paula Newsome (Chicago Med, Barry), Matt Lauria (Dickinson, Little Birds), Mel Rodriguez (On Becoming a God in Central Florida) ve Mandeep Dhillon (After Life) dizinin ana kadrosunu oluşturan isimler olacaklar. CSI: Vegas, sonbahar sezonunda seyirciyle buluşacak.