Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
16/02/2021

La casa de papel'in yaratıcılarından yepyeni bir dizi: Sky Rojo

Özgürlüklerine kavuşmak isteyen üç genç kadının çalıştıkları gece kulüpten kaçışını anlatan Sky Rojo dizisi, La casa de papel'in yaratısı İspanyol yapımcı ve yazar Álex Pina'nın en yeni projesi....

La casa de papel'in yaratıcılarından her dakikası aksiyon dolu bir macera geliyor. Ödüllü İspanyol yapımcı ve yazar Álex Pina ve Esther Martínez Lobato‘nun yaratıcısı olduğu Sky Rojo, izleyenlere daha ilk fragmanıyla heyecan, kara mizah ve saf adrenalin dolu bir dizi vaat ediyor. Hikayenin merkezinde fahişelik yapan üç genç kadın olacak. Özgürlüklerine kavuşmak isteyen Coral (Verónica Sánchez), Wendy (Lali Espósito) ve Gina (Yany Prado), çalıştıkları Gelinler Kulübü adlı kulüpten kaçarlar. Ancak Club Las Novias'ın sahibi olan muhabbet tellalı Romeo, yanına adamları Moisés ve Christian'ı da alarak peşlerine düşer.
 


Üç genç kadın bu çılgın yolculukta her türlü tehlikeye birlikte göğüs gerer. Geleceğe dair tek planları ise beş dakika daha fazla hayatta kalmaktır. Bu süreçte dostluklarını da perçinleyen kadınlar, birlikteyken daha güçlü olduklarını fark ederler. La casa de papel dizisiyle tüm dünyada milyonlarca hayrana ulaşan Álex Pina’nın yeni dizisi Sky Rojo, Netflix’in o çok şey beklediği yapımlardan biri. İki sezonluk onayını Netflix’ten daha yayınlanmadan alan dizinin bölümleri yaklaşık 25’er dakika sürecek. Safkan bir kaçış ve hayatta kalma yarışı öyküsü olarak tanımlanan Sky Rojo, yapımcılara göre fuhuşun acımasız gerçekliğini de gözler önüne serecek. Sky Rojo, 19 Mart'ta ilk sezonuyla yayında olacak.