Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
25/03/2021

Kara komedi türündeki Made For Love dizisi, 1 Nisan'da HBO Max'te

Karanlık, absürt ve dokunaklı şekilde alaycı bir boşanma ve intikam hikayesi olarak lanse edilen Made for Love dizisi, evliliğinden kaçarak babasının yaşadığı eve dönen genç bir kadının öyküsünü ekrana getirecek.

HBO Max ekranlarında 1 Nisan’da yayınlanacak Made For Love dizisi, Alissa Nutting’in 2017’de yayınlanan aynı isimli romanından ekrana uyarlandı. Kara komedi türündeki dizinin konusu ise son derece ilginç. Hikaye, teknoloji milyarderi kocası Byron Gogol'la olan evliliğinden kaçarak babasının yaşadığı eve doğru yola çıkan Hazel Green-Gogol’u merkezine alacak. 10 yıllık boğucu evliliğinden nihayet kurtulduğunu düşünen Hazel’in bilmediği şey ise, kocasının (Billy Magnussen) beynine ‘The Made for Love’ adını verdiği gelişmiş bir izleme cihazı yerleştirdiğidir. Byron, bu izleme cihazı sayesinde Hazel'in her adımını takip edebilmekte, onu izleyebilmekte Hazel'in her düşünce ve hissini bilebilmektedir.
 


Karanlık, absürt ve dokunaklı şekilde alaycı bir boşanma ve intikam hikayesi olarak lanse edilen Made for Love’ın başrolünde Cristin Milioti (A to Z, No Activity, Fargo, Black Mirror) var. Ray Romano Everybody Loves Raymond’tan tanıdığımız Ray Romano ise, Hazel'in gözden uzak bir çiftlikte son teknoloji ürünü bir seks bebeğiyle yaşayan düzenbaz babası Herbert Green'e hayat verecek. İlk sezonu 10 bölüm sürecek olan dizinin ilk iki bölümünü romanın yazarı Alissa Nutting eşi Dean Bakopoulos ile beraber kaleme almış. HBO Max, ilgnç konusuyla merak uyandıran dizinin ilk fragmanını paylaştı.