Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
09/05/2020

HBO Max’te yayınlanacak Adventure Time: Distant Lands, ilk fragmanıyla mutlu etti

10 sezon ve 289 bölüm süren, sekiz Emmy ödüllü animasyon Adventure Time geri dönüyor! 27 Mayıs’ta yayın hayatına başlayacak HBO Max'te ekrana gelecek Adventure Time: Distant Lands, ilk fragmanıyla karşınızda!

İki iyi arkadaş olan insan Finn ile köpek Jake'in maceralarını konu alan Adventure Time, animasyon diziler arasında son zamanların en çok ödül kazanan fenomen yapımlardan biridir. 10 sezon ve 289 bölüm süren, sekiz Emmy ödüllü bu animasyon, İlk olarak 2008 yılında Nickelodeon'un Random! Cartoons adlı programında ekrana gelmiş, daha sonra Cartoon Network tarafından alınıp, 2010'da yayınlanmaya başlamıştır. 2018’de yayınlanan son bölümüyle ekranlara veda eden bu enfes animasyon 27 Mayıs’ta yayın hayatına başlayacak HBO Max için geri dönüyor.
 


Pendleton Ward tarafından yaratılan seri bu kez Cartoon Network‘te yayınlanan versiyonundan farklı olarak bambaşka bir karakter üzerine yoğunlaşacak. Elbette ki bu sevdiğimiz karakterler Finn ve Jack‘i görmeyeceğimiz anlamına gelmiyor. Finn ve Jack’in yanında Princess Bubblegum, BMO, Marceline ve Peppermint Butler gibi sevilen karakterler de geri dönüyor olacak. Dizinin açıklanan dört bölümünün isimleri ise BMO, Obsidian, Wizard City ve Together Again. HBO Max ekranlarından izleyiciler ile buluşacak dizi, bazı karakterlerin geçmişlerinde eksik kalan noktaları da tamamlayacak olması bakımından dikkat çekiyor. HBO Max ve Cartoon Network yayınladığı ilk fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz.