Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
30/07/2019

Efsane romantik komedi filmi Four Weddings and a Funeral, dizi oldu

90’lı yılların en sevilen romantik komedilerinden olan Four Weddings and a Funeral (Dört Nikah Bir Cenaze), yaklaşık 25 sene sonra yeni bir uyarlamayla karşımıza çıkıyor. 


Bit pazarına nur yağdı lafını bilirsiniz. Amerikan sinema ve televizyon dünyası adeta bu lafın etrafında tavaf eden yapımcılarla doludur! O sene yeni proje bulamadın mı? Alıver eskilerden bir filmin ya da dizinin haklarını, çek yeniden bitsin gitsin! Listemizdeki son dizi, aslında bu klasmandan bir yapım olmasına rağmen fragmanları gördükten sonra kendisine bir şans vermeyi uygun gördük. Hem sevdiğimiz oyuncuların rol alması hem de projenin sakız gibi uzamayacak bir mini-dizi olması da kararımızın haklılığına delalet oldu!


90’lı yılların en sevilen romantik komedilerinden olan Four Weddings and a Funeral, yaklaşık 25 sene sonra yeni bir uyarlamayla karşımıza çıkıyor. Orijinal filmin senaryosunu kaleme alan Richard Curtis’in projenin başında olması yüreğimize su serpmiş durumda. Oyuncu kadrosundan bahsetmiştik, dilerseniz isimleri sayalım: Nathalie Emmanuel (Game of Thrones), Nikesh Patel (Law and Order), Rebecca Rittenhouse (The Handmaid's Tale), John Paul Reynolds (Stranger Things), Brandon Mychal Smith (Dirty Grandpa) ve Zor Boyle (Sons of Anarchy) bu sempatik yapımda izleyeceğimiz isimler olacak. Bu oyunculara ek olarak Andy MacDowell ve Tommy Dewey de orijinal filmdeki rolleriyle dizide boy gösterecekler. ABD’de HULU kanalında yayımlanacak olan mini dizinin yapımcıları arasında Mindy Kaling (The Office) ve Matt Warburton (The Simpsons) isimleri dikkat çekiyor! Size tavsiyemiz bu sevimli diziye başlamadan önce müthiş bir klasik olan aynı adlı orijinal filmi de izlemeniz. Eminiz o sayede diziden alacağınız keyif katlanacaktır. Four Weddings and a Funeral, 31 Temmuz’da başlıyor.