Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
05/11/2020

Bob’s Burgers'ın yaratıcısından yepyeni bir animasyon dizi: The Great North

Bob’s Burgers dizisinin yaratıcısı Loren Bouchard’ın yeni projesi olan The Great North, Şubat 2021'de ekrana gelecek. Amerika’nın en kuzey bölgesi olan Alaska’da geçecek bu animasyona bayılacaksınız!

The Great North’a yani Amerika’nın en kuzey bölgesi olan Alaska’ya hoş geldiniz! Tobin ailesinin birbirinden renkli üyelerinin maceralarını izlemeye hazır mısınız? Ailenin reisi Beef’in başlarında anneleri olmadan çocuklarını yetiştirme serüvenine ortak olacağımız bu dizide kahkahalar ve göz yaşları birbirine karışacak. Yaşamını balıkçılıkla kazanan Tobin ailesinin ortanca kızı Judy, babasına ve kardeşlerine isyan bayrağını açıp sanatçı olmaya karar verince bu mavi yakalı ailenin dengeleri kökten sarsılacak ve değişimin çanları hiç çalmadığı kadar büyük gürültüyle çalacak.

The Great North dizisinin seslendirme kadrosu ise, adeta Şampiyonlar Ligi gibi! Nick Offerman (Parks and Recreation), Jenny Slate (Bob's Burgers), Megan Mullally (Will & Grace), Paul Rust (Love), Aparna Nancherla (BoJack Horseman), Will Forte (The Last Man on Earth) ve Dulcé Sloan (The Daily Show) birbirinden renkli karakterleri büyük özenle seslendirmiş. Bob’s Burgers dizisinin yaratıcısı Loren Bouchard’ın yeni projesi olan The Great North, eminiz kısa sürede fenomen olacak.The Great North, Şubat 2021’de ekranlarda olacak.

Bu arada Amazon Prime’da 2021’de ekrana gelecek Invincible’dan ilk fragman geldi. Amazon Prime Video'nun yayın haklarını satın aldığı Invincible, dünyanın en ünlü süper kahramanının oğlunun yaşamına odaklanıyor.