Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
09/10/2020

Amazon Prime’da 2021’de ekrana gelecek Invincible’dan ilk fragman geldi

Robert Kirkman imzalı çizgi roman serisi Invincible'dan ilk fragman geldi. Amazon Prime Video'nun yayın haklarını satın aldığı Invincible, dünyanın en ünlü süper kahramanının oğlunun yaşamına odaklanıyor.

Robert Kirkman, çizgi roman camiasının en üretken ve en yaratıcı isimlerinden biri. DC ve Marvel gibi devasa kahramanları olan devasa şirketlerle çalışmak yerine Image Comics gibi bağımsız bir şirkette kariyerine başlayan ve bu bağımsız çalışma ortamının özgür ve özgün atmosferinden sonuna dek yararlanan Kirkman, muazzam çizgi romanlara imza atmıştır. Kirkman’ın imzasını taşıyan The Walking Dead ve The Outcast, televizyon dizisi olarak da uyarlanmış ve milyonlarca yeni hayrana kavuşmuştur. Kirkman’ın en yüksek satış rakamlarına ulaşan çizgi roman serilerinden bir diğeri olan Invincible da nihayet televizyona uyarlanıyor.
 


Amazon Prime Video tarafından yayın hakları satın alınan Invincible, dünyanın en ünlü süper kahramanının oğlunun yaşamına odaklanıyor. Babasının gölgesinde bir hayat yaşamaktan sıkılan Mark Grayson, 18. yaş gününde kendinde de süper güçler olduğunu keşfetmeye başlıyor ve maceramız çılgın bir doğum günü partisiyle start alıyor! Invincible, eminiz animasyon dizisiyle de milyonları kendine hayran bırakacak. Dizinin seslendirme kadrosunda Sandra Oh (Killing Eve), Seth Rogen (This is the End), Gillian Jacobs (Community), Andrew Rannells (Black Monday, Girls), Zazie Beetz (Deadpool 2), Mark Hamill (Star Wars: The Last Jedi), Walton Goggins (Justified), Jason Mantzoukas (Brooklyn Nine-Nine), Mae Whitman (Good Girls), Chris Diamantopoulos (Silicon Valley), Melise (The Flash), Kevin Michael Richardson (The Simpsons), Grey Griffin (Avengers Assemble) ve Max Burkholder (Imaginary Order) gibi isimler var. Sekiz bölümlük ilk sezonun yayın tarihi henüz açıklanmış değil. 2021’de ekrana gelecek dizi için ilk teaser yayınlanmış durumda.