Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
15/03/2021

Aile komedisi Home Economics, 7 Nisan’da ABC'de başlıyor

Home Economics dizisi, farklı ekonomik yeterliliklere sahip üç yetişkin kardeşin etrafında şekillenecek bir aile komedi dizisi olacak. Yapımcıların hedefi, tıpkı Modern Family gibi güçlü bir aile komedisi yaratmak.

Nisan ayında pek çok iddialı komedi dizisinin ekran macerası başlayacak. Bunlardan biri de ABD'nin ulusal kanallarından biri olan ABC'de 7 Nisan’da prömiyer yapacak Home Economics olacak. Michael Colton ve John Aboud ikilisinin hayata geçirdiği kahkaha efektsiz komedi dizisi Home Economics, farklı ekonomik yeterliliklere sahip üç yetişkin kardeşin etrafında şekillenecek. Bu kardeşlerden biri ülkenin yüzde 1’lik dilimine girecek kadar zengin iken, biri orta gelir sınıfa mensup, bir diğeri ise zar zor geçinen biri olacak.
 


Dizinin yapımcılarından Michael Colton’ın kendi yaşamından esinlenerek ortaya çıkardığı dizinin başrollerini ise Topher Grace (That 70s Show, BlackKKKlansman), Caitlin McGee (Bluff City Law, Modern Love ve Jimmy Tatro (Modern Family, American Vandal) paylaşıyor. McGee, risk grubundaki çocuklarla çalışan terapist ve en büyük kardeş Sarah'yı oynayacak. Öğretmen bir eşi olan ve zor geçinen Sarah'nın iki çocuğu var. Grace, roman yazarı, orta sınıftan Tom'a hayat verecek. Tatro ise, kendi özel sermaye şirketine sahip kardeşlerin en zengini Conner'ı canlandıracak. Yayınlanan fragmanda Tatro, son oturduğu evi Matt Damon’dan satın aldığını belirtiyor. Yapımcıların hedefi, tıpkı Modern Family gibi güçlü bir aile komedisi yaratmak.