Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
20/07/2020

İngiliz komedi dizisi Hitmen, 6 Ağustos’ta Peacock’ta ekrana gelecek

Mel Giedroyc ve Sue Perkins'ın başrollerinde olduğu altı bölümlük İngiliz komedisi Hitmen, tesadüf eseri geçimlerini insanları öldürerek sağlamaya başlayan iki sıkı dostun öyküsünü anlatıyor.

Hitmen, dünyada birbirlerinden başka güvenecek kimsesi olmayan iki sıkı dostun yaşam mücadelesini konu alan bir İngiliz komedisi. Tesadüf eseri, bu ikili geçimlerini insanları öldürerek sağlamaya başlar. Kiralık katillik alanında bir kariyer fırsatıyla karşılaşan Fran ve Jamie, bildiğiniz kiralık katillerden değildir. Eski püskü kamyonetleriyle çalışan talihsiz ikili, her bölümde yeni görevlerini yerine getirmeye uğraşırken beceriksizlikleri, sürekli didişmeleri ve saçma sapan davranışları sonucu işlerin kontrolden çıkmasına neden olur. Hedeflerini ellerinden kaçırdıkları her seferde (anti) kahramanlarımız her biri garip karakterler ve beklenmedik ikilemlerle dolu talihsiz serüvenlere sürüklenir.
 

Dizi boyunca, aksilikler ve cesetler birbirini takip ederken, Fran ve Jamie'nin arkadaşlığı da dar boğaza girer. Dost canlısı ve saftirik Jamie günlerini en yakın arkadaşıyla geçirmekten oldukça hoşnut görünürken, daha hassas olan Fran gerçekten böyle bir hayat isteyip istemediğini sorgulamaya başlar. Dostlukları bu sınavlar ve zorluklardan sağ çıkabilecek midir? Daha da önemlisi, aldıkları işler gittikçe daha tehlikeli bir hale gelirken kendileri sağ kalabilecek midir? NBCUniversal’ın yeni çevrimiçi platformu Peacock’ta 6 Ağustos’ta ekrana gelecek ve toplam 6 bölüm sürecek dizinin başrollerinde Mel Giedroyc ve Sue Perkins yer alıyor.