Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
15/12/2021

13 Ocak'ta HBO Max'te başlayacak Peacemaker dizisinden fragman

DC Genişletilmiş Evreni’nin ilk televizyon dizisi olan Peacemaker, 13 Ocak’ta HBO'da başlıyor. The Suicide Squad filminde yaşanan olayların sonrasında geçecek dizinin arkasında James Gunn var.

Guardians of the Galaxy filmleriyle tanınan James Gunn, yazıp yönettiği The Suicide Squad filminden sonra da şimdi de HBO Max ekranlarında izleyeceğimiz Peacemaker dizisiyle karşımızda olacak. Geçtiğimiz ağustos ayında seyirciyle buluşan The Suicide Squad filminde yaşanan olayların sonrasında geçecek dizi, Peacemaker’in hem yeni maceralarını işleyecek hem de karakterin ortaya çıkış hikâyesini izleyicilere sunacak. Peacemaker karakteri DCEU girişini hatırlayacağınız üzere The Suicide Squad filmiyle yapmıştı. James Gunn, sekiz bölümlük dizisinin senaryosunu bizzat hazırlamakla kalmadı beş bölümü de yönetti.

 Peacemaker’ı filmde olduğu gibi yine John Cena canlandıracak. Danielle Brooks (Orange Is The New Black), Robert Patrick (Terminator 2: Judgement Day) ve Chukwudi Iwuji (Designated Survivor) dizide izleyeceğimiz yeni yüzler olacak. Steve Agee, Freddie Stroma ve Jennifer Holland ise filmden diziye transfer olan isimler. Peacemaker, ilk kez daha sonra DC tarafından satın alınan Charlton Comics'in yayınladığı 1966 tarihli bir çizgi romanda görünmüştü. Dizinin duyurusunu yapan HBO Max'e göre Christopher Smith'in karakteri, "ne pahasına olursa olsun barışa inanan bir adam - onu elde etmek için kaç kişiyi öldürmek zorunda olursa olsun”. Kaynaklara göre bu karakter, filmin ilk kurgularında sahneleri çalmasıyla Warners yöneticilerinin gözdesi olduğunu kanıtlamıştı. Gunn yaptığı açıklamada, "Peacemaker, bu süper kahramanın/süper kötü adamın/ve dünyanın en büyük pislik torbasının merceğinden güncel dünya meselelerini araştırmak için bir fırsat." diye konuştu. DC Genişletilmiş Evreni’nin ilk televizyon dizisi olan Peacemaker, 13 Ocak’ta ekranlarda macerasına başlıyor.