Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
28/03/2021

James Gunn imzalı The Suicide Squad filminden beklenen fragman geldi

Guardians of the Galaxy filmleriyle tanınan James Gunn'ın yazıp yönettiği The Suicide Squad filmi için ilk fragman yayınlandı. Film, 2015 yılında vizyona giren Suicide Squad’a doğrudan bir devam filmi olmayacak.

DC Comics ile Warner Bros’un ortaklığında beyazperdeye taşınan Suicide Squad (Gerçek Kötüler), DC Evreni’ne ait projeler arasında en dikkat çekenlerden biri olmayı başarmıştı. 2016’da izlediğimiz yapım, DC evreninin antikahramanlarını bir araya toplamıştı. Yıllarca devlet tarafından hapsedilen Harley Quinn, Joker, Deadshot, Killer Croc ve Captain Boomerang isimli birbirinden tehlikeli bu beş süper kahramanın yine devletin emri ile salınmalarını ve gizemli bir suç örgütüne karşı mücadelelerini izlediğimiz film, Jared Leto’nun canlandırdığı Joker ve Will Smith’in canlandırdığı Deadshot karakterinin yanı sıra Margot Robbie’nin canlandırdığı Harley Quinn ile akıllara kazındı. Özellikle filmin promosyon çalışmaları başladıktan sonra Harley Quinn gibi giyinmek, onun gibi makyaj yapmak ve Harley Quinn cosplay’i ile poz vermek bir sosyal medya fenomeni hâline gelmişti.
 6 Ağustos’ta hayranlarıyla buluşack The Suicide Squad, filminin yönetmenliğini bir Marvel hikayesi olan Galaksinin Koruyucuları 1 ve 2’yi çeken James Gunn üstleniyor. Serinin ilk filminde de yer alan Margot Robbie ve Jai Courtney, yeni filmde yer alan isimler. Deadshot’ı canlandıran Will Smith ile Joker’e hayat veren Jared Leto ise yeni hikayede yer almayacaklar. Buna karşılık Taika Waititi, Idris Elba, Slyvester Stallone ve Joel Kinnaman yapıma eklenen yıldız isimler oldu. Yeni The Suicide Squad, görevden ayrılmalarını önlemek için boyunlarına çip yerleştiren Amanda Waller’ın (Viola Davis) emriyle bir grup kötü adam / anti-kahramanın bir araya gelmesini konu edinecek. James Gunn imzalı The Suicide Squad filmi için ilk fragman yayınlandı. Filmin Türkçe adı The Suicide Squad: İntihar Timi olacak.