Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
06/04/2021

Yepyeni bir anime dizi: I've Been Killing Slimes For 300 Years And Maxed Out My Level

Light novel'ın muazzam başarısından sonra Crunchyroll ekranlarından “merhaba” diyecek anime dizi I've Been Killing Slimes For 300 Years And Maxed Out My Level, 10 Nisan'da ekran macerasına başlıyor.

I've Been Killing Slimes For 300 Years And Maxed Out My Level, Kisetsu Morita tarafından yazılan, Benio tarafından illüstrasyonları çizilen bir light novel iken inanılmaz bir başarı yakalayıp popülerlik basamaklarını zıplayarak çıkan eserlerden biri oldu. Light-novel'ın ilk çıkışından sonra, manga, dört adet spin-off hikaye için light novellar ve spin-off mangası yayınlandı, şimdi de 10 Nisan'da anime uyarlaması ekranlara geliyor. Revoroot Stüdyoları'ndan çıkan I've Been Killing Slimes For 300 Years And Maxed Out My Level'in yönetmenliğini Nobukage Kimura, senaristliğini ise Tatsuya Takahashi yapıyor.
 Crunchyroll ekranlarından bizlere “merhaba” diyecek olan, fantastik bir dünyada geçen, komedi ve “hayattan bir kesit” türünde olan animenin konusu Azusa Aizawa'nın üzerine kurulu. İşyerindeki yüküne artık dayanamayan Azusa, bir anda kendini bir meleğin önünde bulur. Melek Azusa'yı fantastik bir dünyaya gönderir ve Azusa'yı ölümsüz bir cadıya dönüştürür. Bu dünyada dikkat çekmek istemeyen Azusa, yıllar boyu en az tecrübe puanı veren sümüksü yaratıkları avlamaya başlar. Minimal tecrübe puanı kazansa da 300 yıl boyunca sümüksü yaratıkları öldürmekten aşırı güçlü olur ve maksimum level'a ulaşır. Bu kadar güçlü olması tekrar onu eski hayat alışkanlıklarına ve yorgunluğa sürükleyeceğini düşünüp güçlerini saklama ihtiyacı hisseder. Fantastik komedi türünde çıtır çerezlik anime yapımları seviyorsanız, I've Been Killing Slimes For 300 Years And Maxed Out My Level, sizleri tatmin edecek her şeye sahip.