Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
11/08/2021

Vampire in the Garden, anime tutkunlarının kalbini 12'den vuracak

Dünyaca ünlü Attack on Titan'a hayat veren WIT Studio'nun en yeni projesi olan anime dizi Vampire In The Garden, bu yıl içinde Netflix ekranlarında olacak.

Dünyaca ünlü Attack on Titan'a hayat veren WIT Studio'nun en yeni projesi olan Vampire In The Garden, bu yıl içinde Netflix ekranlarında olacak. Great Pretender'ın ardından ikinci kez Netflix ile anlaşmaya varan WIT Studio, Vampire in the Garden ile vampir severlerin kalbini 12’den vuracak gibi duruyor. Attack on Titan, Monster ve Fullmetal Alchemist: The Conqueror of Shamballa gibi efsanevi animelerde emeği olan Ryoutarou Makihara, Vampire in the Garden'ın yönetmen koltuğuna oturan isim. Hellsing Ultimate ve Attack on Titan'dan tanıdığımız Hiroyuki Tanaka ise, asistan yönetmenliğini üstlenmiş. Dizinin karakter tasarımlarını da Great Teacher Onizuka, Naruto: Shippuuden ve B: The Beginning gibi oldukça popüler eserlerde çalışmış olan Tetsuya Nishio’nun elinden çıkmış.

 Vampire in the Garden, farklı geçmişlere sahip, biri vampir biri insan olan Momo ve Fine adında iki kadına odaklanıyor. İkili, müzik sayesinde bir araya geliyor ve aralarında sıra dışı bir arkadaşlık başlıyor. Geleceğin bölünmüş dünyasında iki kız yasak olanın peşine düşüyor. İnsan olan keman çalmayı, vampir olansa dünyayı görmeyi istiyor. Bir yanda keman çalmak isteyen bir insan ve diğer yanda dünyayı görmek isteyen bir vampir kraliçesi… İnsanların ve vampirlerin barış içerisinde yaşadığı zamanları geri gelmesini isteyen ikilin maceraları eminiz ki keyifli olacak.