Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
07/04/2021

Romantik anime dizi Don't Toy With Me, Miss Nagatoro 11 Nisan'da başlıyor

​​​​​​​11 Nisan'da ekran macerası başlayacak anime dizi Don't Toy With Me, Miss Nagatoro, özellikle romantik komedi türünden hoşlanan anime tutkunlarına ilaç gibi gelecek.

Don't Toy With Me, Miss Nagatoro adlı anime, Nanashi tarafından hem yazılan hem çizilen bir web manga serisine dayanıyor. Manganın, Telecom Animation Film Stüdyoları tarafından hazırlanan anime uyarlaması 11 Nisan'da ekran macerasına başlıyor. Hirokazu Hanai (Alice Gear Aegis: Doki! Actress Darake no Mermaid Grand Prix) tarafından yönetmenliği yapılan dizisin senaryosunu Taku Kishimoto (Gintama, Fruits Basket) kaleme almış, müzikler ise Gin imzasını taşıyor. 
 
Don't Toy With Me, Miss Nagatoro, komedi, romantik ve hayattan bir kesit türünde anime olarak karşımıza çıkıyor. Dizinin hikayesi, aslında tam bir romantik komedi filmi tarzında. Lise öğrencisi Hayase Nagatoro, boş zamanlarını sadece tek bir şey yapmak için kullanır, o da sempai Naoto Hachiouji'yi rahatsız etmektir. Nagatoro ve arkadaşları gelecek vaat eden yetenekli ressam Naoto'ya eziyet etmekten gerçekten zevk almaktadırlar. Her gün Naoto'yu ziyaret ederek kendi isteklerini yaptırma amaçlarına ulaşarak eğlenirler. Sempai Naoto, hem tahrik olduğu hem de korktuğu Nagatoro'nun onu gelip rahatsız etmesinden şikayet etmemeye başlar ve ikili arasında garip bir arkadaşlık başlar. İçi içine sığmayan, eğlenceli, biraz muzur bir kızın belki ilk önce sadece eğlenmek için sataştığı okul arkadaşı ile yaşadığı ilişki izleyicilere kendilerini tekrar lisede gibi hissettirecek.