Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
01/04/2021

Re: Zero'nun yapımcılarından yepyeni bir anime: Vivy: Fluorite Eye’s Song

Anime severlerin heyecanla beklediği Vivy: Fluorite Eye’s Song, yeni anime dizi arayanlara ilaç gibi gelecek. Bilim kurgu temalı animenin arkasında sevilen anime dizi Re: Zero'nun yaratıcıları var!

Sevilen anime dizi Re: Zero'nun yaratıcıları Tappei Nagatsuki ve Eiji Umehara, yepyeni bir diziyle ekranlara dönüyorlar. Vivy: Fluorite Eye’s Song, anime hayranlarının uzun zamandır özlemini duyduğu orijinal, ilgi çekici ve sıra dışı bir yapım olarak görülüyor. Tappei Nagatsuki ve Eiji Umehara'nın hikayesini ve senaryosunu yazdığı, Shinpei Ezaki'nin (Woodpecker Detective's Office) yönetmeni olduğu anime, Wit Stüdyoları'ndan 3 Nisan'da çıkıyor. Vivy: Fluorite Eye’s Song'un hikayesi, “Nearland” denilen bir tema parkında geçiyor.
 


Nearland hayallerin, umudun ve bilimin bir arada olduğu, ilk otomatik insan türünde yapay zeka olan Vivy'nin doğduğu bir tema parkı. Vivy, parka gelen ziyaretçilere her gün yüreğini ortaya koyup, şarkılar söyleyerek onları eğlendirmek ve mutlu etmek isteyen bir yapay zeka. Bir gün Matsumoto adında bir yapay zeka Vivy'yi ziyaret eder. Matsumoto, 100 yıl sonraki gelecekten geldiğini ve aldığı emrin Vivy ile çalışıp tarihi düzeltmek, insanlar ve yapay zeka arasında çıkan 100 yıllık savaşı durdurmak olduğunu söyler. İşin içine zaman kavramı girdiğinde projede “Steins;Gate 0”nun görsel senaryo taslağını hazırlayan Yūsuke Kubo'nun yardımcı yönetmen olması heyecan verici bir haber. En sıkı anime hayranlarının heyecanla beklediği Vivy: Fluorite Eye’s Song, bu senenin en çok ses getiren yapımlarından biri olacak gibi duruyor.