Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
08/04/2021

Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy ne zaman başlayacak?

Romantik komedi türündeki anime dizileri seviyorsanız, 14 Nisan'da başlayacak Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy'i kaçırmayın. Yeni anime dizi arayanlara duyurulur!

Shūichi Nimaru tarafından yazılan, Ui Shigure tarafından çizilen ve ASCII Media Works tarafından 2019 yılından beri yayımlanan light novel Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy, anime dizisine kavuşuyor. Doga Kobo stüdyolarından gelen diziyi Takashi Naoya (3D Kanojo: Real Girl, Gintama) hem yönetiyor hem de karakter tasarımlarını hazırlıyor. Dizinin senaryosu ise Yoriko Tomita'nın (Ace Attorney, Hi Score Girl) kaleminden çıkıyor. Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy, adından da anlaşıldığı gibi bir romantik komedi animesi ve dizinin konusu gençlik yapımlarını aratmayan cinsten.

 Sueharu Maru, 17 yaşında hiç kız arkadaşı olmamış bir lise öğrencisidir. Maru, ufak tefek, sevimli bir kız olan çocukluk arkadaşı Kuroha Shida ile komşudur. Günlerden bir gün Kuroha, Maru'ya olan aşkını itiraf eder ancak reddedilir. Maru'nun gözleri sadece oldukça güzel bir idol ve ödüllü bir yazar olan ilk aşkı Shirokusa Kachi'yi görür. Shirokusa, Maru haricinde okulundaki bütün erkeklere karşı kayıtsızdır, sırf bu yüzden Maru bir şansının olduğunu düşünür. Maru, hislerini itiraf etmek isterken Shirokusa'nun hali hazırda bir sevgilisi olduğu öğrenir ve dünyası yıkılır. Kuroha ise, bu olay üzerine Maru'ya farklı bir teklifte bulunur. Shirokusa ve erkek arkadaşından öç almak için yardımını teklif eder. Romantik komedi türündeki anime yapımları seviyorsanız, 14 Nisan'da başlayacak Osananajimi ga Zettai ni Makenai Love Comedy'i kaçırmayın.