Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
12.11.2020

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba hayranlarına çok özel kılıç

Bandai, Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba hayranlarına çok özel kılıcı satışa çıkarıyor. Sevilen anime dizide Kyojuro Rengoku karakterine ait olan bu kılıç, Mart ayında piyasaya çıkacak.

Japonya'nın en ünlü manga yayıncılarından olan Shueisha, Koyoharu Gotouge imzalı Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba gelmiş geçmiş en popüler manga serisi durumda. Ekim ayı itibariyle dijital versiyonlar da dahil olmak üzere toplam satış 100 milyonu aşmış durumda. Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, önce 2016'da haftalık shonen olarak yayınlandı, ardından da 2019 yılında 21 bölümlük bir anime dizi olarak karşımıza çıktı. Manga serisinin satışları özellikle de anime diziden sonra tavan yaptı. 
 


Dünyanın üçüncü büyük oyuncak üreticisi Jaon Bandai, Problica ile işbirliğine giderek Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba'da tasvir edilen bir bıçağın gerçek boyutlu bir kopyasını çıkarmaya hazırlanıyor. Fotoğrafta gördüğünüz bu katana, Demon Slayer Corps'un Flame Hashira'sı Kyojuro Rengoku karakterine ait. Animeden bazı sesleri çıkaran ve dizisinin tema şarkısı Red Lotus’u çalan bir düğmelere de sahip olan bu özel kılıç, tüm detaylarıyla göz kamaştırıcı. Şu an ön satışı devam eden kılıç, önümüzdeki Mart ayında sahiplerine ulaşacak.

Bu arada tüm zamanların en çok satan 10 mangasını merak ediyor musunuz?