Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
12/01/2022

Başarılı manga Slow Loop, anime dizi oldu

Connect Stüdyoları'nın en yeni anime dizisi Slow Loop, balıkçılık üzerine bir hikaye anlatacak. Maiko Uchino tarafından yaratılan mangasının anime uyarlaması 7 Ocak'ta ekranlardaki yerini aldı.

Japon mangalarının en önemli özelliklerinden biri, aklınıza bile gelmeyecek konulardan güzel hikayeler çıkarmasıdır. Spor animlerine bir yenisini ekleyen Connect Stüdyoları'nın en yeni anime dizisi Slow Loop, balıkçılık üzerine bir hikaye anlatacak. Maiko Uchino tarafından yaratılan mangasının anime uyarlaması 7 Ocak'ta ekranlardaki yerini alacak. Slow Loop'un yönetmenlik görevini Noriaki Akitaya üstlenirken, senaryosu Yuka Yamada tarafından hazırlanmış. Karakter tasarımlarını yapan isim olarak Shoko Takimoto gözükürken, dizinin müzikleri ise Takurō Iga tarafından bestelenmiş. Slow Loop, yürek ısıtan bir hikaye ile geliyor.

 Babası ölmeden önce birlikte balık tutan ve balıkçılığı oldukça seven Hiyori; yalnız kalmak, geçireceği geceye hazırlanmak ve biraz da olsun kafa dinlemek için balık tutmaya gider. Bir gün her zamanki yerinde Hiyori, Koharu adında başka bir kızın balık tuttuğunu görünce çok şaşırır. Koharu ve Hiyori balıklarını tutup pişirirlerken birbirlerine ısınırlar ve açılmaya başlarlar. Hiyori, o gece yeni üvey ailesi ile tanışmakta zorlandığı ve gerildiği için balık tutmaya geldiğini anlatır. Ne tesadüftür ki Koharu da yeni üvey ailesi ile tanışmaktan gerildiği için balık tutmaya gelmiştir. Slow Loop, 7 Ocak’ta başladı.