Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
20/12/2020

Anime film Seitokai Yakuindomo Movie 2 hakkında merak edilenler

Pandemi yüzünden 1 Ocak 2021'e ertelenen anime film Seitokai Yakuindomo Movie 2, sadece kızlara eğitim veren bir okul iken karma eğitime geçen Osai Akademi'de yaşananları merkezine alıyor.

Seitokai Yakuindomo, İngilizce adıyla Student Council Staff Members, 2007 yılından beri Tozen Ujiie tarafından yazılan ve çizilen dört panelli bir manga serisi. Serinin iki sezonluk anime dizisinin ardından 2017 yılında -60 dakikalık- bir filmi de yayımlanmıştı. Serinin ikinci filmi, aslında geçtiğimiz sene yayımlanacaktı ama pandemi yüzünden 1 Ocak 2021'e ertelendi. Seitokai Yakuindomo: The Movie 2’nin hikayesi Osai Akademi Okulu'nda geçiyor. Sadece kızlara eğitim veren bir okul iken karma eğitime geçen Osai Akademi, 524 kız öğrencinin arasına 28 erkek öğrenci alır. Takatoshi Tsuda, Osai Akademi’ye kabul edilen erkek öğrencilerden biridir. Vakit kaybetmeden okulun öğrenci konseyine giren Tsuda, öğrenci konseyi başkanı Shino Amakusa ile kısa sürede tanışır ve başkan yardımcısı seçilir. Tsuda, karma eğitime geçen okulun erkeklerini temsil etmek ve konseye bir erkek perspektifi sunmayı hedeflemek için bu görevi kabul eder.
 


Seitokai Yakuindomo, kız/erkek ilişkilerini konu alan, seks şakalarının bolca yer aldığı son derece eğlenceli bir yapım. Okuldaki herkesin sekse farklı bir bakışı var. Film, seks göndermelerini anlamayan saf karakterlerden tutun da seks oyuncağı düşkünü karakterlere kadar farklı kişilikleri önümüze komik hallerde sunmayı başarıyor. Bu kadar erotik espri fazla gelebilir diye düşünebilirsiniz, ancak bu konuda Seitokai Yakuindomo’nun hedefi tam 12'den vurduğunu söyleyebiliriz. Dizinin ve ilk filmin yönetmeni olan Hiromitsu Kanazawa, ikinci filmde de yönetmenlik koltuğuna oturmuş. Tokyo Ghoul ve Assasination Classroom'dan tanıdığımız Shintarou Asanuma, ana kahraman Takatoshi Tsuda'yı seslendiriyor. Seitokai Yakuindomo Movie 2'nin diğer önemli karakterleri olan Shino Amakusa'yı Youko Hikasa, Aria Shichijo'yu Satomi Sato, Suzu Hagimura'yı da Sayuri Yahagi seslendiriyor.