Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
02/04/2021

Anime dizi Higehiro: After Being Rejected, I Shaved And Took In a High School Runaway başlıyor

Romantizm soslu yeni anime dizi arayanlar, önce light-novel ardından manga olarak da yayınlanan Higehiro: After Being Rejected, I Shaved And Took In a High School Runaway'i radarında tutsun!

Higehiro: After Being Rejected, I Shaved And Took In a High School Runaway, Shimesaba tarafından yazılan, booota tarafından çizimleri yapılan romantik komedi türünde bir light-novel olarak 2017 yılında yayın hayatına başladı. Eserin popülerliği hızlıca yükselerek, önce mangaya uyarlandı ve şimdi de anime dizisine kavuşuyor. Project No.9 imzalı Higehiro: After Being Rejected, I Shaved And Took In a High School Runaway'in yönetmen koltuğunda Manabu Kamikita oturuyor. Dizinin karakter dizaynlarını Takayuki Noguchi, müziklerini ise Tomoki Kikuya üstlenmiş. Higehiro: After Being Rejected, I Shaved And Took In a High School Runaway'in konusu bir hayli ilginç.
 


Ofiste çalışan Yoshida, iş arkadaşına delicesine tutulmuştur. Beş senedir aşkını itiraf etmek isteyen Yoshida, sonunda bir randevu kopartır ancak işler hiç istediği gibi gitmez. Sarhoş ve yıkılmış bir şekilde evine dönen Yoshida, kaldırımda oturan liseli bir kız görür. Kendine o gecelik kalacak bir yer arayan kız, Yoshida'yı baştan çıkartmaya çalışır. Yoshida, kızın davetini reddetmesine rağmen onu evine alır. Sabah kız kendini Sayu Ogiwara olarak tanıtır ve evden kaçtığını, bugüne kadar yatacak yer için erkeklerle ilişkiye girdiğini anlatır. Yoshida, Sayu'ya evinde kalabileceğini ancak çamaşır bulaşık gibi işlerde ona yardım etmesi gerektiğini söyler ve kalbi kırılmış bir yetişkin ile evden kaçan kızın dokunaklı hikayesi böylelikle başlar. Higehiro: After Being Rejected, I Shaved And Took In a High School Runaway, içinizi ısıtacak romantizmi ile 5 Nisan'da yayın hayatına başlıyor.