Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
ANİME
10/01/2022

66. Shogakukan Manga Ödülleri'ni kazanan Police in a Pod, anime dizi oldu

66. Shogakukan Manga Ödülleri'ni kazanan, Miko Yasu'nun hem yazıp hem de çizdiği, üzerine televizyon dizisi yapılan mangası Police in a Pod, şimdi de anime dizisiyle ekranlarda olacak.

66. Shogakukan Manga Ödülleri'ni kazanan, Miko Yasu'nun hem yazıp hem de çizdiği, üzerine televizyon dizisi yapılan mangası Police in a Pod, şimdi de anime uyarlaması ile ekranlarda olacak. Orijinal adı “Hakozume: Kouban Joshi no Gyakushuu” olan Madhouse Stüdyoları imzalı dizisinin yönetmeni ise Yuzo Sato. Dizinin senaryosu Ryunosuke Kingetsu tarafından hazırlanmış ve karakter tasarımları Kei Tsuchiya'nın ellerinden çıkmış. Müziklerini de Nobuaki Nobusawa bestelemiş. Police in a Pod, Mai Kawai karakterine odaklanıyor.

 Bir kadın polis memuru olan Mai, kariyer seçimini sorgulamaktadır. Erkeklerin çoğunlukta olduğu polislik mesleğinden vazgeçen Mai, elinde istifası ile komiserini görmeye gittiğinde oldukça şaşırır. Yeni atanan komiser de bir kadındır! Oldukça güzel ve karizmatik olan yeni komiser ile zaman geçirmeye başlayan Mai, gün geçtikçe yeni rol modelinden daha da etkilenmeye başlar ve mesleğini bırakmaktan vazgeçer. Genç kadınların hayatlarında güçlü bir kadın rol modeli olmasının verdiği pozitif etkiyi hissettirmek isteyen Police in a Pod, eğlenceli bir komedi animesi. Geriye sadece 5 Ocak'ı beklemek kalıyor.