Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
01/11/2016

Postkolik Kasım sayısı hazır!

Postkolik Kasım ayını Metallica ile kutluyor. 46. sayımızın kapak sayfalarını 10. albümünü yayımlamaya hazırlanan krallara açtık! 

Yeni sayımız hazır! Türkiye’nin 1 numaralı popüler kültür dergisi Postkolik, Kasım sayısıyla karşınızda. 46. sayımızın kapak sayfalarında bu ay yeni albümünü çıkaracak olan Metallica var!  Birbirinden eğlenceli onlarca haberi okuyabileceğiniz Kasım sayımızda, birçok da özel röportaj var! İstanbul’da 500 noktada dağıtılan Postkolik’i çok daha zengin bir içerikle tablet ve telefonunuzdan da keyifle okuyabilirsiniz. Üstelik Postkolik her platformda ücretsiz!

 

46. SAYIMIZDAN BAZI HABERLER:  

SİNEMA
Marvel filmlerinde Asgard tanrıları, mutasyona uğrayan bilim adamları ve gizli ajanlar gördük. Doctor Strange ile ilk kez büyülü ortamlara dalacağız!

RÖPORTAJ
Çizimlerde eşya kullanma sanatı olan obje art’ın popülaritesi artıyor. Ve bu akımın en iyilerinden bir de Kötü Kedi Şerafettin’in yaratıcısı Bülent Üstün.

GEZİ
Postkolik, Viyana Turizm Ofisi’nin davetiyle bu harika şehirdeydi ve sanat dolu bu güzel şehre gitmek isteyenler için bir rehber hazırladı.

MODA
Geçmişi 1950'lere dayanan airbrush tişörtler, bu sezon moda dünyasını da etkisi altına aldı. Airbrush tişörtleri yeniden gardroplara sokan etki ise ünlülerden geldi.

POP KÜLTÜR
Rocky efsanesi tam 40 yaşında! 21 Kasım 1976’da hayatımıza giren Rocky, 40. yılında bile halen güçlü ve popüler olmayı sürdürüyor. Nice yıllara İtalyan Aygırı!

OYUN
Kasım ayı takvimlerde Call of Duty ayı olarak işaretlidir. Serinin yeni oyunu Call of Duty: Infinite Warfare, 4 Kasım günü geleceğin savaşını evlerinize getiriyor

TELEVİZYON
Amerikan televizyonlarındaki talk show rekabeti, yeni sezonda da tüm hızıyla devam ediyor. Sizin için günümüzün en iyi 10 talk show’unu listeledik.

EDEBİYAT
maNga grubuyla sürdürdüğü başarılı kariyeri ve solo şarkılarıyla tanıdığımız Ferman Akgül, ilk kitabı Osmanlı Cadısı Tırnova’yı Postkolik’e anlattı.

MÜZİK
Son dönemin sevilen gruplarından YÖKŞ, “Beklenen” adlı albümleriyle dinleyicileriyle buluşuyorken, grubun lideri Erdem Topsakal, sorularımızı yanıtladı.