Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
POP-KÜLTÜR
17/03/2021

Popeyes, büyük düşünenlere XL Sandviç’i sunar

Hem jingle’ını hem de tarzını değiştirerek yeni bir döneme girdiğinin sinyallerini veren Popeyes, yeni lezzetiyle büyük düşünenlerin kalbini tam 12’den vuracak! Dev fileto etli XL Sandviç, Türkiye’nin dört bir yanındaki lezzet avcılarını bekliyor.

Acıktığında şöyle içinde kocaman, çıtır çıtır, sulu sulu tavuk olan lezzetli bir sandviç güzel gitmez miydi? Keşke olsa dediğin fikri Popeyes çoktan yaptıysa, artık sen de Popeyes’landın demektir. Yeni reklam filminde hem jingle’ını hem de tarzını değiştirerek yeni bir döneme girdiğinin sinyallerini veren Popeyes, tavuk etinden vazgeçemeyenlere şimdi de dev fileto etli ile enfes bir sandviçle sesleniyor.
 


Türkiye’de, hızlı servis restoran zinciri sektörü lideri TAB Gıda bünyesinde hizmet veren Popeyes, yeni lezzetiyle büyük düşünenlerin kalbini tam 12’den vuracak! Popeyes XL Sandviç, yepyeni dev fileto eti, yumuşacık ekmek, kıtır kıtır turşusu ve mayonezi ile Türkiye’nin dört bir yanındaki lezzet avcılarını bekliyor. Bu özel ve doyurucu lezzeti deneyimlemek isteyenler en yakın Popeyes restoranına gidebilir. ‘Yok ben eve söyler yerim’ diyenler ise, TAB Gıda’nın mobil uygulaması Tıkla Gelsin üzerinden sipariş verebilir. Şimdiden afiyet olsun!