Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
MÜZİK
28/03/2021

Jam Sessios, bu yıl, 28 Mart – 10 Nisan tarihleri arasında gerçekleşiyor

Jam Session’la mekanlar arası müzik yolculuğu 28 Mart’ta Büyük Ev Ablukada konseri ile başlıyor! 10 Nisan'a kadar sürecek Jam Session, pek çok önemli ismi ağırlayacak.

Jam Session, içinde bulunduğumuz bu zor günlerde hem müziği hem de bir yıldır kapalı kalan mekanları ve sektörü destekleme ana hedefi ile sahnesini açıyor. İstanbul’un iki yakasını müzikle birbirine bağlayan Jam Session, bu yıl dijital evrende sınırlarını daha da genişletiyor. Geçtiğimiz üç yıl boyunca şehre heyecan katan “Jam Session” bu yıl, 28 Mart – 10 Nisan tarihleri arasında gerçekleşiyor. Bina, Arka Oda, Salon IKSV, Kulp, Blok Mekan, Efendi ve Hunhar gibi İstanbul’un çeşitli mekanlarında yapılacak performansların kayıtları, “The Irish Spirit” YouTube hesabından yayınlanacak.
 İlk performans Büyük Ev Ablukada. Salon İKSV’de gerçekleşecek performansın kaydı, 28 Mart’ta yayında olacak. Büyük Ev Ablukada, Lalalar, Nil İpek, İnsanlar, Lara di Lara, Barış Demirel & Da Poet, Can Güngör, KeuS gibi sanatçı ve grupların yer alacağı Jam Session programı kapsamında; Efe Tunçer’in moderatörlüğünü üstlendiği iki de söyleşi olacak. Söyleşi konukları; EVDE ekibi ve yönetmen Tolga Karaçelik. “The Irish Spirit” ruhunu yaşatacak, mekanlar arası müzik yolculuğunu izlemek için; şu adresi ziyaret edebilirsiniz.