Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
GEZİ
06/07/2021

Evcil hayvan ve yaşam festivali Pet’N Play hakkında merak edilenler

Türkiye'nin Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali Pet’N Play, birbirinden farklı etkinlikler ve sürprizler ile 9-10-11 Temmuz’da Caddebostan Sahili ve 24-25-26 Eylül’de Bebek Parkı'nda gerçekleşecek.

Türkiye'nin Evcil Hayvan ve Yaşam Festivali Pet’N Play, İBB iştiraklerinden Kültür AŞ desteğiyle, birbirinden farklı etkinlikler ve sürprizler ile 9-10-11 Temmuz’da Caddebostan Sahili ve 24-25-26 Eylül’de Bebek Parkı'nda gerçekleşecek. Festivalde katılımcıları uzman eğitmenler, veterinerler ve ünlü konuklarla söyleşilerin yanı sıra eğlenceli ve ödüllü yarışmalar, showlar, standlar ve tüm gün müzik ve eğlence bekliyor olacak.

 Çocuklara ‘hayvan sevgisi ve bilincini’ aşılamaya yönelik, sokak hayvanları için kulübe boyama, bir çok atölye ve müzik workshopların yer alacağı festivale 3 gün boyunca ünlü şarkıcılar Yonca Lodi, Keremcem, fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut, oyuncu Bora Cengiz ve Sertan Erkaçan, senarist Selçuk Aydemir gibi isimler can dostlarıyla katılacaklar ve söyleşiler gerçekleştirecekler. İBB Kültür AŞ sanatçıları, Nihan Şahenk ve birçok sürpriz konuklardan da akustik performanslar ve mini konserler izlenebilecek. Etkinlik organizasyonu Elto Tanıtım tarafından düzenlenecek olan Festival’de ziyaretçiler için giriş ücretsiz olacak. Festival geliriyle sokak hayvanlarının klinik ihtiyaçları için Dayanışma Hayvan Hakları Federasyonu'na bağış yapılacak Pet’N Play’e dair tüm detaylara @petnplayofficial instagram adresi üzerinden ulaşılabilir.