Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
GEZİ
02/09/2021

Campo Designs Escape M4 ile çadırda üst düzey keyif

Campo Designs Escape M4 adlı çadır, hava akışını günün saatine göre ayarlayarak kamp deneyiminizi tam olarak ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilmeniz için altı farklı pozisyon sunuyor.

Doğa tutkunlarını harika bir çadır tasarımıyla tanıştırmak isteriz. Mollusc adındaki bir girişim, 2017 yılında kullanıcıların kubbe şeklindeki tenteyi adeta midye kabuğu gibi açıp kapatabilecekleri çığır açan bir çadırı piyasaya sürmüştü. Fakat ürün, sunduğu tüm yeniliklere rağmen Kickstarter üzerinden para toplama hedefine ulaşılamamış ve proje süresiz olarak askıya alınmıştı. Şimdi, dört yıldan fazla bir süre sonra, biraz yeni bir marka imajı yaratarak, biraz da ekstra sermayeyle, Mollusc'un yarattığı ürün Campo Designs Escape M4 adıyla geri döndü.

 İlk ürün gibi bu çadır da içeri toplanabilir özelliğe sahip ve birkaç saniye içinde, tam mahremiyet sağlayan kapalılıktan maksimum havalandırmaya geçebiliyor. Dahası, hava akışını günün saatine göre ayarlayarak kamp deneyiminizi tam olarak ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilmeniz için altı farklı pozisyon sunuyor. Bununla birlikte, Mollusc Nano toplamda yaklaşık 25 kiloyken Escape M4, beraberindeki taşıma çantasıyla birlikte sadece 10 kilo ağırlığıyla ilk üründen neredeyse iki kat hafif. 10 dakika gibi kısa bir sürede toplanan ve içinde dört yetişinin uyuyabileceği Campo Designs Escape M4, yeni tasarım ve özellikleriyle bu kez başarılı oldu ve Kickstarter üzerinden arzu ettiği sermayeyi sağladı. 300 dolara satılan Campo Designs Escape M4 ve benzer tasarımlar, anlaşılan o ki ileri zamanlarda sıkça karşımıza çıkacak.