Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
GEZİ
26/07/2015

Amazon böyle gezilir

Aranızda vahşi Amazon Nehri’ni keşfe çıkmak isteyen birileri elbet vardır. Neden bunu Aqua Expedition takımının Aqua Amazon tarzıyla yapmayasınız?

Mister No çizgi romanları ya da Indiana Jones gibi macera filmlerinde Amazon’u gezmek nasıldı? Yapış yapış terlemiş kıyafetler içinde binbir tür börtü böcekle savaş vererek ve timsahların cirit attığı balçığın içine bata çıkarak değil mi? Şimdi bunları unutun ve gözlerinizin önüne şu hayali getirin: 
12 lüks suit odasında 32 konuk ağırlamaya imkan tanıyan 45 metre uzunluğundaki bu rüya yolcu gemisinin iç dekorasyonunu Perulu tanınmış mimar Jordi Puig tasarlamış. Deyim yerindeyse Puig’in sihirli dokunuşundan nasibini almayan bir santimetrekare bile yok teknede! Başka neler mi var? Siz ne yok ki diye sorsanız daha iyi olur aslında. Amazon Nehri’nin tüm güzelliklerini seyredebilmek için maksimum görüş alanına sahip panoramik pencereli tavanlar, eğlence ve rahatlama amaçlı loungelar, dış mekan jakuzileri, jimnastik salonu ve tabii Şef Pedro Miguel Schiaffino’nun maharetli ellerine teslim mükemmel bir restoran! Çok paranız ve bol vaktiniz varsa ölmeden yapılacaklar listenize rahatlıkla alabilirsiniz bu seyahati!