Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
30/06/2021

Will Smith, 9 Kasım'da yayınlanacağı anı kitabı WILL'in kapağını paylaştı

Hollywood'un sevilen ismi Will Smith, 9 Kasım'da yayınlanacağını duyurduğu anı kitabı WILL'in müjdesini Instagram hesabından kapak sayfasını paylaşarak verdi.

Hollywood’un en sevilen simalarından olan Will Smith, yakında yayınlanacak anı kitabı WILL'in müjdesini Instagram hesabından kapak sayfasını paylaşarak verdi. Kapakta yer alan çizimin yaratıcısı, New Orleans merkezli görsel sanatçı Brandan “BMike” Odums. Çizimde, Akademi Ödülü ve Grammy sahibi ünlü oyuncunun sarı ve siyah renklerin hakim olduğu ve pembe ve mavi tonlarla vurgulanan bir portresi dikkat çekiyor. Ancak burada asıl anlam tuvalin derinliklerinde yatıyor. Portre, oyuncunun yaşamının çeşitli kesitlerinden, çocukluktan günümüze görüntülerinin tekrar tekrar katmanlanmasıyla oluşturulmuş.
 


Kitabın içeriği de kapak resmiyle aynı ilerlemeyi yansıtıyor. Aktörün kariyerinin birçok yönü herkese açık biçimde arşivlenmiş olsa da kitap çok daha kişisel bir anlatım sunacak. Mark Manson'la (The Subtle Art of Not Giving a F*ck) birlikte kaleme alınan WILL, okuyucuları Smith'in TV, müzik ve film endüstrilerindeki yükselen kariyerinde bir yolculuğa çıkarmayı ve sonunda halkın gözünde ulaşılan başarı ile kişisel tatmin arasında bir denge noktasına taşımayı amaçlıyor. WILL, 9 Kasım’da okuyucu ile buluşacak.