Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
30/11/2018

Nicole Kidman'lı gerilim filmi Destroyer'dan yeni fragman

Güzel ve başarılı yıldız Nicole Kidman, kariyerinin en sıra dşı rollerinden biriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Destroyer, adı gibi yıkıcı bir film! 


Son zamanlarda pek çok projede keyifle zlediğimiz Nicole Kidman, bu kez bir gerilim/polisiye filmle karşımızda. İlk yönetmenlik denemesi Girlfight ile 2000 yılında Sundance’de En İyi Yönetmen Ödülü’nü kazanan Karyn Kusama'nın çektiği Destroyer, adı gibi yıkıcı bir film! Güzeller güzeli Nichole Kidman'ı hiç alışık olmadığımız bir tarzda göreceğimiz film, duygusal anlamda dengesiz bir polis memuru olan Erin Bellin hikayesini anlatıyor.
Destroyer, Los Angeles emniyetinde görevli olan detektif Bell'in travmatik hayat hikayesine odaklanan bir yapım. Gençliğinde Kaliforniya'nın en belalı çetelerinden birine gizli görevle sızan ve bu görevin fazlasıyla trajik sonuçlarıyla yaşamak zorunda kalan Bell'in hikayesi izleyenleri sarsacak! Bu çetenin lideri yıllar sonra yeniden faaliyetlerine dönünce Bell için ilerleyen yaşına rağmen gidilecek tek yol, geçmişinde kaldığını zannettiği belalarla yüzleşmek olacak ve kan gövdeyi götürecek. Filmde Nichole Kidman'a Bradley Whitford (Get Out), Tatiana Maslany (Orphan Black), Sebastian Stan (Avengers: Infinity War), Toby Kebbell (War for the Planet of the Apes), Scoot McNairy (Halt and Catch Fire) and Beau Knapp (The Nice Guys) eşlik ediyor. 25 Ocak'ta vizyoan girecek olan Destroyer, Nicole Kidman'ın en sıra dışı işlerinden biri.