Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
11/10/2022

Netflix'in Meksika yapımı yeni polisiye dizisi Belascoarán, PI başlıyor

Belascoarán, PI, 12 Ekim’de Netflix'te olacak. Kurumsal işini bırakıp dedektif olmaya karar veren Héctor Belascoarán, ilk davasında 1970'lerin Meksika'sıda bir seri katilin peşine düşecek.

Dedektiflik hikayelerinden hoşlananları keyifli bir dizi bekliyor. Netflix, Meksika yapımı yeni polisiye dizisi Belascoarán, PI ile bizleri 1970’lerin Meksika’sına götürecek. Belascoarán, Meksika’da bir hayli tanınan bir kitap karakteri. Paco Ignacio Taibo ll tarafından kaleme alınan Belascoarán'ın maceraları Meksika’da bir hayli popüler. 1976’da başlayan ve 10 kitaptan oluşan serinin hikayesi 1970'li yıllarda Mexico City'de geçiyor ve Dedektif Héctor Belascoarán Shayne'in başından geçenleri merkezine alıyor.

 Showrunner olarak Rodrigo Santos’un görev aldığı dizide başrolü Luis Gerardo Méndez (Club de Cuervos), üstleniyor. Eski bir masada oturup sigarasını üflerken yeni vakasını bekleyen bir dedektif mi? Biz almayalım. Meksiko gibi bir şehre, kendine özgü bir dedektif yakışır. Kurumsal işini ve tekdüze evliliğini bırakıp dedektif olmaya karar veren Héctor Belascoarán, ilk davasında 1970'lerin Meksikasu'nda bir seri katilin peşine düşecek. Oyuncu kadrosunda Irene Azuela, Paulina Gaitán ve Andrés Parra gibi isimlerin olduğu Belascoarán, PI, 12 Ekim’de seyirciyle İlk sezonuyla dizi severlerin karşısına çıkacak.