Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
27/10/2020

Netflix, George Clooney’nin The Midnight Sky filminin ilk fragmanını yayınladı

Netflix, hem başrolde hem de yönetmen koltuğunda George Clooney’nin yer aldığı The Midnight Sky filminin ilk fragmanını paylaştı. Film, 23 Aralık’ta yayında olacak.

Kıyamet sonrası bir dünyada geçen The Midnight Sky, Kuzey Kutbu’nda yalnız bir bilim insanı olan Augustine'nin hikayesini konu alıyor. George Clooney’nin canlandıracağı Augustine, çok geç olmadan Sully (Felicity Jones) ile iletişim kurarak, astronotların esrarengiz bir felaketin tehdit ettiği Dünya’ya geri dönmesini engellemeye çalışıyor. Lily Brooks-Dalton’un çok sevilen “Good Morning, Midnight” adlı romanından uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Clooney yer alıyor. Başroldeki diğer oyuncular ise David Oyelowo, Kyle Chandler, Demián Bichir ve Tiffany Boone. Duyurulduğu ilk dönemde Good Morning, Midnight adını taşıyan The Midnight Sky’ın senaryosunu The Revenant’ın senaristi olarak tanınan Mark L. Smith imza attı. The Midnight Sky, 23 Aralık'ta Netflix'te olacak.

David Fincher’in yeni filmi Mank’ın ilk fragmanı yayınlandı. 1930'ların Hollywood’unu senarist Herman J. Mankiewicz'in gözünden değerlendiren film, 4 Aralık'ta Netflix'te yayında olacak.