Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
31/10/2018

Korku filmi Astral gerim gerim gerecek

Son yılların ünlü gerilim filmleri It Follows ve Babadook'un izinden giden Astral, paranormal olaylara takıntılı sinemaseverler için ""sıradaki büyük keşif"" olarak adlandırılıyor.


Astral seyahat, ruhun fiziksel bedeni dışında, bilinci yerinde olarak, başka mekanlarda dolaşmak üzere yaptığı yolculuğu ve bu astral bedeniyle geçirdiği deneyimleri ifade eder. Chris Mull imzalı film Astral işte tam da bu konuyu ele alıyor. Son yılların ünlü gerilim filmleri It Follows ve Babadook'un izinden giden film, paranormal olaylara takıntılı sinemaseverler için "sıradaki büyük keşif" olarak adlandırılıyor!
Çocuk yaşta annesini kaybeden Alex, astral seyahat yöntemini kullanarak annesinin ruhuyla bağ kurmaya kafayı takmıştır. Alex'in astral seyahat deneyimleri arttıkça günlük hayatından kopmaya başlaması etrafındaki herkesi endişelendirir. Bu arada Alex, astral yolculuklarını artırdıkça, zihninin bu metafizik boyuttan gelen başka bir varlık tarafından ele geçirilmeye başladığını anlar. Chris Mul imzalı Astral, 23 Kasım'da ABD'de gösterime girecek.