Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
01/04/2021

Knives Out'un devam filmlerinin haklarını Netflix satın aldı

Daniel Craig’li polisiye filmi Knives Out, devam filmleriyle Netflix'te olacak. Netflix, Knives Out 2 ve Knives Out 3 için kesenin ağzını açtı ve yapımcı şirket Media Rights Capital ile 450 milyon dolarlık bir anlaşma yaptı.

Devasa bir servet, bolca mirasçı, beklenmedik bir cinayet ve tuhaf bir dedektif! Rian Johnson tarafından çekilen ve muazzam bir oyuncu kadrosuna sahip olan Knives Out, 2019’un en eğlenceli filmlerinden biriydi. Agatha Christie romanlarını aratmayan, sonunu tahmin etmeye çalışırken süresinin nasıl aktığına inanamayacağınız Knives Out filminde James Bond’a da hayat veren Daniel Craig’i filmin dedektifi rolünde izlemiştik. Captain America rolüyle milyonların gönlüne taht kuran Chris Evans, Blade Runner 2049 filminde güzelliğiyle hafızalara kazınan Ana de Armas, Halloween filmlerinin efsane oyuncusu Jamie Lee Curtis, Michael Shannon, Don Johnson, Toni Collette, Katherine Langford ve efsane aktör Christopher Plummer, filmin başrollerini paylaşan isimler olmuştu.
 


Netflix, 40 milyon dolarlık bir bütçesine karşın ilk filmiyle 310 milyon dolar gişe başarısı gösteren Knives Out’un sonraki iki devam filmi olan "Knives Out 2" ve "Knives Out 3"nin hakları için kesenin ağzını açtı devam filmleri için yapımcı Media Rights Capital ile 450 milyon dolarlık bir anlaşma yaptı. Netflix için çekilecek her iki filmde de ilk filmin yönetmeni Rian Johnson (Star Wars: The Last Jedi) ve başrolü Daniel Craig'i yeniden bir araya gelecek. Henüz net bir açıklama olmasa da Knives Out 2 filminin çekimlerinin bu yıl içinde Yunanistan’da başlaması planlanıyor.