Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
10/03/2021

Johnny Depp’li City of Lies filminden yıllar sonra fragman geldi

Başrolünde Johnny Depp'in olduğu City of Lies adlı filmde korkunç bir cinayete kurban giden Notorious B.I.G. mahlaslı Biggy Smalls'un cinayetini aydınlatmaya çalışan bir dedektifin maceralarını izleyeceğiz.

Müzik dünyasının yaşadığı en büyük şoklar ardı ardına sıralansa Notorious B.I.G. ve 2Pac'ın halen aydınlatılamamış olan cinayetleri direkt zirvede kendilerine yer bulurlar. Tupac Shakur, Eylül 1996’da Las Vegas’ta; Notorious B.I.G. ise Mart 1997’de Los Angeles’ta uğradıkları silahlı saldırı sonucu hayatlarını kaybetmişti. Yıllardır çözülmeyen bu iki cinayet, müzik dünyasında dönen inanılmaz kapitalin kartelleştirdiği hayatların adeta canlı ispatıdır. City of Lies adlı filmde korkunç bir cinayete kurban giden Notorious B.I.G. mahlaslı Biggy Smalls'un cinayetini aydınlatmaya çalışan ve 20 sene önce bu cinayeti aydınlatmakla görevlendirilmiş ve önü kesilmiş bir dedektifin maceralarını izleyeceğiz.
 


‘Labyrinth’ adlı kitaptan beyazperdeye uyarlanan City of Lies filmin kadrosu da kendisi kadar iddialı! Johnny Depp (Pirates of the Caribbean), Forest Whitaker (Star Wars: Rogue One), Rockmond Dunbar (Sons of Anarchy), Neil Brown Jr. (Straight Outta Compton), Xander Berkeley (The Walking Dead) ve Shea Whigham (Boardwalk Empire) bu karanlık suç filmi için kamera karşısına geçmişler. Yönetmenliğini Brad Furman’ın yaptığı (The Lincoln Lawyer, The Infiltrator, Runner Runner) City of Lies filminin çekimleri aslında 2017’de tamamlanmıştı. Johnny Depp cephesinde yaşanan sıkıntılar nedeniyle neredeyse dört yıl gecikmeli olarak 19 Mart’ta ABD’de az sayıda salonda vizyona girecek olan City of Lies, Nisan ortası da stream kanallarında olacak.