Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
FİLM
23/10/2020

American History X’in senaristinden MMA dövüşü temalı sert bir film: Embattled

Senaryosu American History X’in senaristi David McKenna’ya ait Embattled filminde, içindeki öfkeyi dövüş sanatlarına yönlendirerek Dünya Şampiyonu bir MMA dövüşçüsü olmayı amaçlamayan Cash'i izleyeceğiz.

IFC Films, Nick Sarkisov’un yönettiği Embattled adlı yeni drama filminin resmi fragmanını paylaştı. Filmde çocukluğunda kendisini istismar etmiş babasına karşı dövüşeceği bir MMA maçına hazırlanmaya çalışırken bir yandan da çocukluğunda maruz kaldığı travma ve zorluklarla mücadele etmeye çabalayan bir oğlu izleyeceğiz. Başrollerde Stephen Dorff ve Darren Mann'ı göreceğimiz filmin 20 Kasım Cuma günü sinemalarda ve diğer video platformlarında izleyiciyle buluşması planlanıyor.
 


Embattled'ın öyküsüne devam edelim. İstismarcı bir baba tarafından yetiştirilen Cash (Stephen Dorff), içindeki öfkeyi dövüş sanatlarına yönlendirerek Dünya Şampiyonu bir MMA dövüşçüsü olmayı amaçlamaktadır. Servet, pohpohlanma ve dünya çapında bir şöhrete alışmışken, ikinci oğlu Williams Sendromu ile doğduğunda yeni bir mücadeleyle karşı karşıya kalır. Ancak bu kez ayağa kalkıp dövüşmek yerine kaçmayı tercih eder. Cash ringlerde servetine servet katmaya devam ederken, büyük oğlu Jett (Darren Mann) küçük kardeşi Quinn'in (Colin McKenna) sorumluluğunu üstlenmek zorunda kalır. Jett, babasının izinden giderek bir dövüşçü olmaya karar verdiğinde geçmişiyle yüzleşir ve baba oğlu birbirine karşı çarpışmaya mahkum eden, sonuç ne olursa olsun kazananın olmadığı bir dövüşe sürüklenir. Embattled'ın  senaryosu American History X’in senaristi David McKenna’ya ait.


Bu arada Netflix, hem başrolde hem de yönetmen koltuğunda George Clooney’nin yer aldığı The Midnight Sky filminin ilk fragmanını paylaştı.