Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
19/08/2021

Yetişkin animasyonu The Harper House, fragmanıyla göz doldurdu

Biraz para biriktirebilmek için kendilerine miras kalan ürkütücü ve köhne bir eve taşınmak zorunda kalan Harper ailesini merkezine alan yetişkin animasyonu The Harper House, Paramount+ ekranlarında olacak.

Yetişkin animasyonları son dönemde hiç olmadığı kadar popüler. Özellikle Rick & Morty’nin başarısından sonra hemen her kanal ya da network yetişkin animasyonlarına yönelmiş durumda. Paramount+’ta ekrana gelecek The Harper House da bunlardan biri olacak. 16 Eylül’de ilk sezonu başlayacak animasyon dizi, biraz para biriktirebilmek için kendilerine miras kalan ürkütücü, köhne bir eve taşınmak zorunda kalan Harper ailesini ele alıyor. Hikayenin merkezinde kendine son derece güvenli ve kendini ailenin reisi olarak gören Debbie Harper (Rhea Seehorn) var. Debiie, Arkansas’taki küçük bir kasabanın zengin tarafından fakir tarafına taşındıktan sonra kendisi ve tuhaf ailesi için daha yüksek bir statü kazanmak için mücadele içine girecek.

Paradan tasarruf etmek için, kendilerine miras kalan Viktorya dönemine ait tarihi bir eve taşınan Harper ailesi, bir taraftan yeni mahallelerine uyum sağlamak için mücadele ederken ve bir taraftan da tozlu, sıçan istilasına uğramış, ceset dolu evleriyle uğraşmak zorunda kalacaklar. Projenin arkasında South Park, China, IL ve Brad Neely's Harg Nallin' Sclopio Peepio gibi projelerde senarist ve yapımcı olarak gördüğümüz çizgi romancı Brad Neely bulunuyor. İlk sezonu 10 bölüm sürecek The Harper House’un seslendirme kadrosu önemli isimlerden oluşuyor. Rhea Seehorn (Better Call Saul), Jason Lee (Almost Famous), Tatiana Maslany (Orphan Black) ve Gabourey Sidibe (Empire) The Harper House’a seslendirmeleriyle hikayeye renk katacaklar. 16 Eylül’de ekran macerasına başlayacak bu iddialı animasyon, mutlaka radarınızda olsun.