Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
01/02/2021

Yepyeni bir yetişkin animasyonu geliyor: Devil May Care

Yetişkin animasyonu sevenler, Devil May Care dizisini kaçırmasın. Robot Chicken'ın yaratıcısı Emmy ödüllü Douglas Goldstein imzalı Devil May Care, Şeytan'ın sosyal medya yöneticisi olan Beans'in hikayesini takip ediyor.

Bilim kurgu yapımlarıyla dikkat çeken Syfy platformunun yeni projelerinden biri olan Devil May Care, özellikle geceleri geç saatlerde animasyon izlemeyi sevenler için ilaç gibi gelecek bir yapım. İlk sezonu 15 dakikalık yedi bölümden oluşan yetişkin animasyonu Devil May Care, Alan Tudyk (Resident Alien) ve Asif Ali'nin (BoJack Horseman) seslendirmeleri ile daha keyifli bir hal alıyor. Animasyon dizide Alan Tudyk'i şeytan rolünde, Asif Ali'yi (Beans) ise şeytanın yeni tuttuğu sosyal medya koordinatörü rolünde izleyeceğiz.
 


Devil May Care’in hikayesine bakarsak; Beans kendini bir anda, nedenini bile bilmeden cehennemde bulur. Cehenneme ayak bastığı gibi Şeytan ile tanışan Beans, dünyadaki işinin cehenneme ne kadar uyduğunu fark eder ve Şeytan'ın yeni sosyal medya yöneticisi olur. Cehennemin tek eksiği giderilmiştir: Sosyal Medya! İkili arasında garip bir arkadaşlık oluşur ve beraber Şeytan'ın diğer çalışanları ve ailesi arasında cebelleşirken, cehennemi tekrar yükseltme işine girişirler. Emmy ödüllü Douglas Goldstein (Robot Chicken) tarafından yaratılan ve yapımcılığı üstlenilen serinin diğer yapımcıları arasında Amanda Miller da bulunuyor.
 


Big Mouth'u yapan ekip Titmouse'tan Chris Prynoski, Shannon Prynoski ve Ben Kalina da projede çalışan diğer yapımcılar. 6 Şubat'ta yayınlanmaya başlanacak olan Devil May Care, günümüz dünyasında sosyal medyanın aslında ne kadar karanlık olduğunu küçük küçük göndermelerle anlatmaya çalışan bir seri olarak aklımıza kazındı bile. İnsanların küçük dünyalarını daha da küçülten ve git gide depresif bir nesil yetişmesine neden olan sosyal medyanın asıl yüzünü Devil May Care ile görmeyi umuyoruz.