Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
03/03/2022

Toni Collette'li Pieces of Her, 4 Mart'ta seyirciyle buluşuyor

Ödüllü oyuncu Toni Collette'in başrolünde yeni Netflix dizisi Pieces of Her, bir şiddet olayına tanık olan 30 yaşındaki Andy Oliver ve annesini merkezine alan gerilim dolu bir yapım.

United States of Tara dizisiyle Emmy ve Altın Küre kazanan, The Sixth Sense filmiyle de Oscar’a aday olan başarılı oyuncu Toni Collette, Netflix’in yeni dizisi Pieces of Her ile hayranlarını selamlıyor. Kariyerinin zirvesindeki ismi, hatırlanacağı üzere bir başka Netflix dizisi Unbelievable'da izlemiştik. Hatta Unbelievable’daki rolü için Altın Küre'ye aday da gösterilmişti. İlk sezonu toplam sekiz bölüm sürecek Pieces of Her, bir şiddet olayına tanık olan 30 yaşındaki Andy Oliver ve annesini merkezine alıyor. Georgia'daki sakin bir kasabada gerçekleşen sıradan bir şiddet eylemi, 30 yaşındaki Andy Oliver ve annesi Laura (Toni Collette) için beklenmedik bir olaylar zincirini tetikleyecek. Kafasındaki yanıtları bulmak için her şeyi göze alan Andy, Amerika'yı baştan başa geçeceği bir yolculuğa çıkacak. Fakat bu yolculuk sayesinde, istemeden ailesinin karanlık ve sırlarla dolu geçmişini de keşfedecek.

 Amerikalı suç yazarı Karin Slaughter'ın 2018 tarihli çok satan romanından uyarlanan dizinin yönetmen koltuğunda Minkie Spiro (The Plot Against America) oturuyor. 4 Mart’ta Netflix platformunda seyirciye buluşacak dizinin yapımcılığını ise Charlotte Stoudt (The Morning Show) üstleniyor. Oyuncu kadrosunda David Wenham (The Lord of the Rings), Jessica Barden (The Lobster), Joe Dempsie (Game of Thrones), Omari Hardwick (Army of the Dead), and Calum Worthy (American Vandal) gibi önemli isimlerin yer aldığı Pieces of Her, 'Ya annenizi hiç tanımıyorsanız?’ sorusunu sordurtuyor.