Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
16/12/2021

The Woman in the House Across the Street From the Girl in the Window ne zaman başlıyor?

Başrolünde Kristen Bell'in olduğu Netflix'in yeni mini dizisi The Woman in the House Across the Street From the Girl in the Window, 28 Ocak’ta ekranlarda olacak.

Yaratıcılığını Rachel Ramras, Hugh Davidson ve Larry Dorf'un üstlendiği The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window, psikolojik gerilime kara mizah yüklü, bol şaraplı, hicivsel bir yorum getirerek son ana dek izleyicilere "Kim?", "Ne?", "Nerede?", "Neden?" ve "Nasıl yani?" gibi sorular sorduran bir yapım olacak. Toplam sekiz bölüm sürecek bu mini dizinin başrolünde The Good Place ve Veronica Mars başta olmak başta olmak üzere pek çok önemli yapımda başrol oynamış olan Kristen Bell var. Güzel oyuncuyu dizide Anna rolünde izleyeceğiz. Anna, kalbi kırık bir kadın olarak karşımıza çıkacak.

 
Son derece monoton bir yaşam süren Anna, her gün elinde şarabıyla evinin penceresinden akıp geçen hayatı izler. Sokağın karşısına yakışıklı bir komşu (Tom Riley) ve sevimli kızı (Samsara Yett) taşındığında ise, bu durumu hayatının değişeceğine dair bir umut ışığı olarak görür. Şaraba, haplara ve güvece düşkün, hayal gücü geniş bir kadın olan Anna, yakışıklı komşusunu adeta takıntı hâline getirir. Fakat hayatı, kanlı bir cinayete tanık olmasıyla bambaşka bir hal alır. Anna'nın gördüğü korkunç cinayet gerçek midir? Michael Ealy, Mary Holland, Shelley Hennig, Cameron Britton, Christina Anthony ve Benjamin Levy Aguilar da başroldeki Bell'e eşlik eden isimler arasında. Bell ayrıca Gloria Sanchez Productions'tan Will Ferrell, Jessica Elbaum ve Brittney Segal ile birlikte mini dizinin baş yapımcılığını da üstleniyor. The Woman in the House Across the Street From the Girl in the Window, 28 Ocak’ta ekranlarda olacak.