Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
18/12/2020

The Shield'ın Altın Küre ve Emmy ödüllü oyuncusundan yeni dizi: Coyote

Altın Küre ve Emmy ödüllü oyuncu Michael Chiklis’ın heyecanla beklenen yeni dizisi Coyote, 7 Ocak’ta CBS All Access'te başlıyor. Kadrosunda pek çok önemli isim barındıran yapım, radarınızda olsun!

2002-2008 yıllar arasında yayınlanan ve tüm zamanların en önemli polisiye dizilerinden biri olarak kabul edilen The Shield’ın Emmy ve Altın Küre ödüllü oyuncusu Michael Chiklis’ın heyecanla beklenen yeni dizisi Coyote, CBS All Access ekranlarında olacak. Kadrosunda pek çok önemli isim barındıran yapım, aslında Paramount Network tarafından sipariş edilmişti ama dizi CBS All Access'e geçti. Fantastik Dörtlü filmlerinin The Thing’i olarak da hatırlayacağınız Michael Chiklis’ın aynı zamanda yapımcı koltuğunda da olduğu dizinin yönetmenliğini Dark Horse Entertainment ve Sony Pictures TV bünyesindeki Emmy ödüllü Michelle MacLaren (Game of Thrones, Breaking Bad) üstleniyor.
 


David Graziano (American Gods), Michael Carnes ve Josh Gilbert'ün (Mr. Woodcock) kaleme aldığı Coyote, bir sınır devriyesi memuru olarak 32 yıllık kariyeri boyunca Amerika'ya girmesini engellemeye çalıştığı insanlar için çalışmak zorunda kalan Ben Clemens'in (Chiklis) hikayesini konu alıyor. Artık duvarın öteki tarafındaki hayata maruz kalan Ben, siyah-beyaz dünya görüşlerini sorgulamaya başlayacak, ideolojisine ve sadık olduğu değerlere meydan okuyacaktır. İlk sezonu 6 bölüm sürecek olan dizinin diğer öne çıkan ismi ise, Juan Pablo Raba olacak. Kendisi Meksika’da tehlikeli bir kartelin başında olan El Catrin" Zamora karakterine hayat veriyor. Adriana Paz, Kristyan Ferrer, Octavio Pisano, Cynthia Kaye McWilliams, Julio Cedillo ve Emy Mena, 7 Ocak’ta ekranlarda olacak dizinin diğer öne çıkan isimleri.