Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
11/11/2020

The Hardy Boys'un 2020 uyarlaması, 4 Aralık'ta Hulu'da ekrana gelecek

4 Aralık’ta Hulu'da ekrana gelecek The Hardy Boys dizisi, 1927'de kaleme alınan kitap serisinin altıncı televizyon uyarlaması olacak. Babalarına özenip dedektifliğe soyunan iki kardeşin eğlenceli macerasından ilk fragman geldi.

Birinci baskısı 1927'de gerçekleşen Franklin W. Dixon imzalı The Hardy Boys, dedektif Fenton Hardy'nin hiperaktif çocukları Frank ve Joe Hardy kardeşlerin babalarına özenip yaşlarına bakmadan o soygun senin bu cinayet benim her gördükleri olayı aydınlatmaya çalışmalarını anlatan eğlenceli bir serüvendir. Yetişkin meslektaşlarını şaşkına çeviren vakaları çözme başarısını gösteren bu iki kardeşin eğlenceli hikayesi bugüne kadar pek çok televizyon dizisine, video oyununa ve çizgi romana konu oldu. 4 Aralık’ta Hulu ekranlarında olacak The Hardy Boys, sevilen serinin altıncı televizyon uyarlaması olacak.
 


2020 model The Hardy Boys’ta Rohan Campbell (Snowpiercer) ve Alexander Elliot (Locke & Key) Hardy Kardeşler olarak karşımıza çıkıyor. Bir aile trajedisinin ardından 16 yaşındaki Frank Hardy ve 12 yaşındaki erkek kardeşi Joe (Alexander Elliot), yaz tatili ebeveynlerinin memleketi Bridgeport'a taşınır. Trudy Teyze'leriyle (Bea Santos) kalan Frank ve Joe'nun sıkıcı geçmesi beklenen yazları, yaptıkları bir keşfin ardından bir anda değişir. Bridgeport, göründüğü gibi değildir ve kasabada garip şeyler oluyordur. Babaları Dedektif Fenton Hardy’nin (James Tupper) gizli bir soruşturma üzerinde olduğunu öğrenen kardeşler, kendi soruşturmalarını açmak üzere yola koyulurlar. Kanada yapımı The Hardy Boys, gençlere yönelik eğlenceli ve aksiyonu bol bir dizi olarak dikkat çekiyor. Biraz Stranger Things havası da sezilen dizinin ilk sezonu 13 bölüm sürecek.

Bu arada Hulu demişken; Suriye iç savaşını anlatan No Man’s Land dizisi, 18 Kasım'da Hulu’da başlıyor.