Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
20/03/2021

SyFy'ın yeni animasyon dizisi The Pole başladı

20. Noel Baba olarak hizmet eden Nick'in maceralarını ekrana getiren animasyon dizi The Pole, 17 Mart'ta SyFy ekranlarında seyirciyle buluştu. Projesin arkasında Hotel Transylvania ekibi var.

SyFy'ın son animasyon serisi Noel temalı The Pole, Bobby Moynihan (Saturday Night Live) ve Jillian Bell'in (Bill & Ted Face the Music) seslendirmeleri ile 17 Mart'ta yayın hayatına "merhaba" dedi. Netflix'in Nailed It yarışmasından sevilen Nicole Byer'ın da kadroya katıldığı The Pole'da SungWon Cho, Colin Jost, Tim Simons ve Sasheer Zamata gibi isimleri de görüyoruz. The Pole'un hikayesi ise, kendini büyük bir skandalın ortasında bulan 20. Noel Baba olarak hizmet eden Nick'in (Bobby Moynihan) üzerine kurulu. Ünlü kırmızı kıyafeti için güç savaşına kendini kaptıran Noel Baba Nick'i garip olaylar bekliyor.
 


Nick, yaşlılık haliyle baş ederken, kimin yaramaz kimin uslu olduğuna karar vermeye çalışır. Karısı Gretchen (Jillian Bell) ise artık politik bir makine haline gelen oyuncak üretimini düzenlemekle yükümlüdür. Noel Baba'nın yardımcıları olan elflerin başı Matilda (Nicole Byer) ve politik aktivist Helenor ise Nick'in başına bela olarak gönderilmişlerdir. The Pole'un animasyonları Yeti Farm Creative'in (Hotel Transylvania) ellerinden çıkıyor. 25’er dakikalık altı bölümden oluşan serinin yaratıcıları ve yapımcıları Matthew Bass (Future Man) ve Theodore Bressman. Mark Gordon (Ray Donovan), Frank Saperstein (Ren & Stimpy) ve Jay Surridge (Yeti Farm) gibi sektörde başarısını kantlayan isimlerden oluşuyor.