Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
19/01/2022

Suç komedisi Murderville, 3 Şubat’ta Netflix ekranlarında olacak

Oyuncuların doğaçlama rol yaptığı suç komedisi Murderville'de cinayet masasının kıdemli dedektifi Terry Seattle, bir dizi cinayeti soruşturmak için her şeyden bihaber ünlü konuklarla bir araya gelecek.

Baştan söyleyelim; 3 Şubat’ta Netflix ekranlarında olacak Murderville, daha önce izlediğiniz polisiye dizilere benzemiyor. Oyuncuların doğaçlama rol yaptığı bu suç komedisinde dedektif Terry Seattle, bir dizi cinayeti soruşturmak için her şeyden bihaber ünlü konuklarla el ele verecek. Netflix’te ekrana gelen Arrested Development dizisinde Gob Bluth rolüyle geniş kitlelerce tanınan Will Arnett, eksantrik dedektife hayat veren isim olacak. Murderville dizisinde cinayet masasının kıdemli dedektifi Terry Seattle (Will Arnett), her bölümde yeni bir cinayet vakası çözecek ve bunu yaparken de her bölümde bir konuk oyuncu ağırlayacak.

 Ama şöyle bir sorun var: Hiçbir bölümde konuk oyuncu senaryoyu bilmiyor ve neler olacağına dair hiçbir fikirleri yok. Böyle olunca da Terry'yle beraber vakayı doğaçlama yaparak çözmeleri gerekecek. İşin güzel noktalarından biri de katilin kim olduğunu konuk oyuncunun söyleyecek olması. Altı bölümden oluşan polisiye bu suç komedisi, BAFTA ödüllü BBC3 dizisi Murder in Successville'den uyarlandı. Tiger Aspect Productions ve Shiny Button Productions'ın imzasını taşıyan dizide Terry Seattle’a Annie Murphy, Conan O’Brien, Ken Jeong, Kumail Nanjiani, Marshawn Lynch ve Sharon Stone gibi birbirinden önemli isimler eşlik edecek. Murderville, tüm bölümleriyle 3 Şubat’ta ekranlarda olacak.