Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
10/12/2018

Stranger Things'in üçüncü sezonunun bölüm isimleri duyuruldu

Netflix'in fenomen dizisi Stranger Things, 2019'un yaz sezonunda dönecek. 8 bölümden oluşacak üçüncü sezonun bölüm isimleri açıklandı. 


Stranger Things, günümüzün en önemli popüler kültür ikonlarından biri. Netflix'te yayınlanan ilk iki sezonuyla dünya çapında milyonlarca hayrana kavuşan Stranger Things'in üçüncü sezonu da merakla bekleniyor; ancak sevdiğimiz karakterlerin yeni maceralarını izlemek için daha beklememiz gerekecek. Henüz resmi bir tarih açıklaması yapılmasa da üçüncü sezon 2019 yazında ekranlarında olacak. Netflix, kısa süre önce yayınladığı bir video ile üçüncü sezonun bölüm isimlerini duyurdu. 8 bölümden oluşacak yeni sezonun bölüm isimleri Suzie, Do You Copy?, The Mall Rats, The Case of the Missing Lifeguard, The Sauna Test, The Source, The Birthday, The Bite, The Battle of Starcourt olacak.

 Takip edeler bilecektir, Netflix, yaz aylarında yeni sezonunun tanıtımını ilginç bir fragmanla yapmıştı. Bu fragman, 80'li yıllarda açılan bir AVM'nin tanıtım filminden farksızdı. Dizinin en sevilen karakterlerinden Steve Harrington'ı, diziye üçüncü sezonda katılan yeni karakterlerden Robin'le birlikte göreceksiniz bu reklam kokan fragmanda. Robin karakterini canlandıran Maya Hawke'ın da efsane oyuncular Ethan Hawke ve Uma Thurman'ın kızları olduğunun altını çizelim. Stranger Things ekibinin durup dururken bir AVM reklamı yayınlamasını anlamsız bulduysanız size birkaç tüyo verelim. Yapımcılar bu reklamda gördüğünü AVM'yi üçüncü sezonun en önemli mekanı yapmaya hazırlanıyor. Tıpkı Amerika'da 80'lerde patlama yapan AVM kültürünün peşinden çekilen pek çok AVM temalı film gibi Stranger Things de üçüncü sezonunun en önemli sahnelerini bu AVM'de geçirecek.