Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
05/01/2021

Star Wars: The Bad Batch dizisi Clone Wars'ın yerini alacak

Star Wars: The Bad Batch adlı dizi, Star Wars: Clone Wars'ın yerini alacak. Aynı Clone Wars gibi CG animasyonu olan dizi, “Bad Batch” adıyla anılan özel yeteneklere sahip klonlardan oluşan bir grubu konu ediniyor.

Kasım 2919’da yayın hayatına başlayan Disney+, Star Wars ve Marvel hayranlarını sevinçten havalara uçuracak dizi haberleri ile gündeme bomba gibi düştü. Star Wars: The Bad Batch adlı animasyon yapım, 4 Mayıs 2020’de ekranlara veda eden Star Wars: Clone Wars'ın yerini alacak. Aynı Clone Wars gibi CG animasyonu olan dizi, “Bad Batch” ya da “Clone Force 99” adıyla anılan özel yeteneklere sahip klonlardan oluşan bir grubu konu ediniyor. Clone Wars dizisinin son sezonunda gördüğümüz Bad Batch, beş kişilik bir özel komando timi bildiğiniz gibi. Diğer herhangi bir klon birliğinde görülmeyen şaşırtıcı bir % 100 başarı oranına ve becerilere sahiptirler. Birlikte çalışma konusunda usta olan Hunter, Wrecker, Tech, Crosshair ve Echo, savaş alanında olağanüstü çözümler uygulamak için benzersiz yeteneklerini ve özel fizyolojilerini kullanırlar.
 


Star Wars: The Bad Batch, Klon Savaşları’nın bitmesinin ardından gelen İmparatorluk zamanında geçecek. Beş kişilik komando timinin savaşın ardından paralı askerler olarak geçimlerini sağlamalarını ve kendilerini daha yakından tanımalarını izleyeceğiz Star Wars The Bad Batch, 2021 içinde Disney+ ekranlarında olacak. Dizinin seslendirme kadrosu şu an net değil, ancak Clone Wars'ta Wrecker, Tech, Crosshair, Hunter ve Echo'yu seslendiren Dee Bradley Baker'ın işine devam edeceğini düşünüyoruz.