Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
01/11/2021

Seri katil temalı polisiye dizi Ragdoll hakkında merak edilenler

Daniel Cole'un 2017'de kaleme aldığı aynı isimli romandan uyarlanan ve 11 Kasım'da AMC+ ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Ragdoll, sıkı bir polisiye dizi arayanların radarında olsun.

Sıkı bir polisiye arayanlar, AMC+’ın yeni gerilim dizisi Ragdoll’u radarında tutsun. The Irregulars ve Killing Eve'den tanıdığımız Henry Lloyd-Hughes, Too Close ve The Musketeers ile yıldızı parlayan Thalissa Teixeira ve The Hating Game ve Pretty Little Liars'tan Lucy Hale, bu iddialı dizinin başrollerini paylaşan isimler. Daniel Cole'un 2017 tarihinde kaleme aldığı aynı isimli romandan uyarlanan ve 11 Kasım'da AMC+ ekranlarında seyirciyle buluşacak olan Ragdoll'un hikayesi Londra’da geçiyor. Romanının uyarlamasını, Killing Eve ve Sex Education dizilerinin senaristleri arasında yer alan ve Disney+’ın yayınlanacak Ms. Marvel dizisinin yürütücü yapımcılarından Freddy Syborn üstlenmiş.

Başkentin izbe bir dairesinde sıra dışı bir ceset bulunur. Ceset yakından incelendiğinde, altı farklı kişinin beden parçalarının kesildiği ve tek bir beden olarak tekrar birleştirildiği fark edilir. Altı kişinin parçalarından oluşan bedene Ragdoll ismi verilir. Bu şok edici davaya Londra emniyetine yeni gelen Nathan Rose (Lloyd-Hughes), Nathan'ın en iyi arkadaşı ve patronu Emily Baxter (Teixeira) ve yeni yetme Lake Edmunds (Hale) atanır. Soruşturma devam ederken "Ragdoll Katili" polisi kızdırmak için yeni kurbanlarının listesini atar ve Nathan Rose'un adı da listedir. Baskı altındaki ekip katili ararken bir yandan da bu isimleri korumaya çalışır. Ragdoll, gerilim ve suç dizilerini sevenler için ilaç gibi gelecek.