Postkolik_Loader
Haberi Paylaş!
DİZİ
02/02/2022

Power evreni dördüncü dizi Power Book IV: Force ile genişliyor

Power evreninden doğan dördüncü dizi olan Power Book IV: Force dizisi, James “Ghost” St. Patrick'in yıllardır en iyi arkadaşı ve iş ortağı olan Tommy Egan'ı merkezine alacak.

Başrollerinde Omari Hardwick, Lela Loren ve Naturi Naughton gibi isimlerin bulunduğu Power, James ‘Ghost’ St. Patrick'in (Omari Hardwick) hem gece kulübü sahibi hem de uyuşturucu çetelerinin başı olarak yaşadığı ikili hayatı anlatan enfes bir diziydi. Yapımcıları arasında ünlü rapçi 50 Cent’in de olduğu Power, altıncı sezonuyla ekranlara veda ettiğinde Starz platformunun en çok izlenen dizilerinden birine dönüşmüştü. Power’ın final yapmasından sonra diziden bünyesinden doğan ilk yapım, 2020 yılında Power Book II: Ghost oldu. Geçtiğimiz Temmuz ayında ise Power evreninden Power Book III: Raising Kanan adıyla üçüncü dizi seyircilerle buluştu. Orijinal hikayenin öncesinde yaşananları anlatan ve merkezinde Power dizisinde 50 Cent'in hayat verdiği Kanan Stark'ın gençliği olan dizinin ardından şimdi de dördüncü Power spin off’u seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

 6 Şubat’ta Starz ekranlarında olacak Power Book IV: Force, James “Ghost” St. Patrick'in yıllardır en iyi arkadaşı ve iş ortağı olan Tommy Egan'ı merkezine alacak. Power franchise’ının dördüncü dizisinde Tommy Egan’a Joseph Sikora hayat verecek. Ghost, uyuşturucu imparatorluğunu sakin ve hesaplı bir tavırla yönetirken, Tommy ise sert micazıyla tanınıyordu. Yine diziyi yakından izleyenlerin bileceği gibi; Power dizisinin sonunda Tommy, en yakın arkadaşı Ghost'un bir gece gece kulübünde kurşunlanarak ölmesini izlemişti. Hem en iyi arkadaşını hem de kız arkadaşı Keisha'nın ölümüyle sarsılan Tommy, New York’u terk ederek imparatorluğunu Şikago’da kurma kararı almıştı. Power Book IV: Force, Ghost'un ölümünden sonra Tommy'nin Şikago’da kurduğu imparatorluğu merkezine alacak. Bu arada içinizde hala Power dizisini izlememiş olanlar var ise, gerçekten de çok şey kaçırdığınızı söyleyelim.